Menüsü

LAN Argentina

En uygun LAN Argentina uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ LAN Argentina havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ LAN Argentina ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

LAN Argentina havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

LAN Argentina havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ LAN Argentina uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about LAN Argentina

LAN Argentina

LAN Argentina 2005 yılında kurulmuştur. Arjantinli havayolu şirketi Buenos Aires şihrinde yer almaktadır. Havayolu şirketi diğer ismi olan LAN Airlines olarak bilinmektedir. LAN Arjantin Buenos Aires, Córdoba, Mendoza, Iguazú'da, Bariloche, Comodoro Rivadavia, Río Gallegos, El Calafate ve Ushuaia gibi ulusal hedeflerin yanı sıra, Miami, Santiago, Sau Paulo, Brezilya gibi uluslararası  noktalara hizmet vermektedir.

Bagaj

LAN Argentina şirketinin belirlediği bagaj limitleri kayıtlı bagaj için Ekonomi sınıfı için 8 kg , Premium Ekonomi ve Premium Business sınıflarında 16 kg olarak belirlenmiştir. Kabin bagaji olarak ise 55/35/25 boyutlarında olarak belirlenmiştir.

Rezervasyon sınıfları

LAN Argentina Economy, Premium Economy ve Premium Business sınıflarından oluşan üç ayrı rezervasyon seçeneği ile hizmet vermektedir.

Online check-in

LAN Argentina yolcularılarına farklı destinasyonlara bağlı olarak hizmet süresi değişmekte olan online check-in hizmeti sunmaktadır.

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu 14 adet Airbus A320-200 ve 2 adet Boeing 767-300 ER uçaklarından oluşmaktadır.

Ministro Pistarini Uluslararası Havalimanı

Ministro Pistarini Uluslararası Havalimanı Ezeiza havaalanı olarak bilinen Arjantin Ezeiza Partido Büyükşehir Buenos Aires şehire 22 km güneybatısında yer almaktadır.Havaalanının uluslararası trafiği %85 yolcu sayısına ulaşıp ülkenin en büyük uluslararası havaalanları arasında yer almaktadır. 2014 yılının verilerine göre havaalanındaki yolcu sayısı 8.633.877'ye ulaşmıştır. Havaalanı üç terminal ile hizmet vermektedir. Havaalanından şehire ulaşım tren ,otobüs veya taksi ile sağlanmaktadır.

Yemek

LAN Argentina havayolu şirketi yolcularının sadece damak zevkine yönelik değil sağlıklarını da gözeten bir yemek menüsü ile hizmet vermektedir. Yemek listesinde düşük kalorili yemekler, diyet yemekler ve Vejetaryen yemekler bulunmaktadır.

Ek Hizmetler

Havayolu şirketi yolcularına yanlarında evcil hayvanlarınıe götürmelerin belirli kriterler çerçevesinde izin vermektedir. Şirket ayrıca yolcularına yolculukları boyunca eğlenmeleri için teknolojik imkanlar da sunmaktadır.