Menüsü

BQB Lineas Aereas

En uygun BQB Lineas Aereas uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ BQB Lineas Aereas havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ BQB Lineas Aereas ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

BQB Lineas Aereas havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

BQB Lineas Aereas havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ BQB Lineas Aereas uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about BQB Lineas Aereas

BQB Lineas Aereas

BQB Líneas Aéreas Güney Amerika ülkesi olan Uruguay'ın başkenti olan Montevideo merkezli bir havayolu şirketidir. Şirket 2010 yılında kurulmuştur. 2014 yılında başlayan krizden sonra, Nisan 2015'te faaliyetlerini durdurmuştur. 

Bagaj

BQB Líneas Aéreas şirketinin belirlemiş olduğu kayıtlı bagaj limiti hakkında bilgi rezervasyon esnasında veya şirketin iletişim merkezlerinden elde edilmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi Ekonomy ve Business sınıfından oluşan rezervasyon seçenekleri ile müşterilerine hizmet vermiştir. 

Online check-in

Havayolu şirketi müşterilerine faaliyette olduğu dönem içinde online check-in hizmeti sunmamıştır.

Filo

BQB Líneas Aéreas şirketinin filosu ATR 72-500 uçaklarından oluşmaktadır.

Carrasco Uluslararası Havalimanı

Havalimanı Uruguay'ın başkenti olan Montevideo'da hizmet veren bir havayolu şirketidir. Havalimanı ayrıca ülkenin en büyük havalimanı konumundadır.  Havalimanı Montevideo'ya 19 km mesafede yer almaktadır. Latin Amerika ve dünyanın en verimli havalimanı olarak belirtilmektedir. Havalimanı ile şehire ulaşım süresi otomobil ile birlikte 20 dakika iken, otobüs ile 1 saat 15 dakika sürmektedir.  

Yemek

Havalimanı müşterilerine oldukmça kısıtlı bir yemek himzeti sunmuştur.