Menüsü

Sylt Air

En uygun Sylt Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Sylt Air havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Sylt Air ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Sylt Air havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Sylt Air havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Sylt Air uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Sylt Air

Sylt Air

Sylt Air  Almanya'nın kuzeyinde Schleswig-Holstein eyâletinde, Nordfriesland iline bağlı yerleşim yeri olan Sylt-Ost merkezli havayolu şirketidir. Havayolu şirketi 1963 yılında kurulmuştur. Havaalanı ulusal ve uluslarası hedefler ile mevsimlik tarifeli uçuşlar düzenlemektedir.

Bagaj

Havayolu şiretinin belirlediği bagaj limitleri hakkında detaylı bilig rezervasyon sırasında belirtilmektedir.

Rezervasyon sınıfları

Sylt Air tek bir rezervasyon sınıflarından oluşan  bir  hizmet vermektedir.

Online check-in

Şirket şu aşamada yolcularına online check-in hizmetini sunmamaktadır.

Filo

Havayolu şirketinin  filosu Cessna ve Partenavia  uçaklarından oluşmaktadır.

Sylt Havaalanı

Sylt Havaalanı Westerland şiehrine 2 km doğusunda yer almaktadır. Havalanı 1918 yılında kurulmuştur. Havaalanı tek bir  terminali ile hizmet vermektedir. Uçuş ve hizmet hedeflerinin sayısı mevsimine göre değişmektedir. Özellkle yaz aylarında yoğunluk görülmektedir. 2015 yılının verilerine göre havaalanını kullanan yolcu sayısı 139.000 olarak belirtilmiş olup havalimanının yolcu trafiği bakımından oldukça sakin olduğu gözlenmektedir. Havalimanına ulaşım karayolu vasıtaları ile sağlanmakdadır.

Ek Hizmetler

 Havayolu şirketi müşterilerine yolcu taşımacılığının yanı sıra kargo hizmeti de sunmaktadır.