Menüsü

Kogalymavia Airlines

En uygun Kogalymavia Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Kogalymavia Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Kogalymavia Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Kogalymavia Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Kogalymavia Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Kogalymavia Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Kogalymavia Airlines

Kogalymavia Airlines

Kogalymavia Airlines 1993 yılında kurulmuş olan  Rusya'nın Hantı-Mansi Özerk Okrugu'nda bulunan bir şehir olan Kogalym merkezli bir havayolu şirketidir. Kogalymavia Airlines 2005 yılından bu yana ağırlıklı olarka charter uçak seferleri düzenlemektedir.  Şirket Mayıs 2012 yılında Metrojet ismini almıştır. Aralık 2015 tarihinde şirketin faaliyetleri askıya alınmış ve 2016 yılının Mart ayında şirket iflas müracatında bulunmuştur. Buna rağmen 2016 yılında şirketin durumu gözden geçirildiği dönemde faaliyetlerinin geçici olarak sürdürülmesi kararlaştırılmıştır. 

Bagaj

Havayolu şirketinin belirlemiş olduğu kayıtlı bagaj sınırlaması 20 kg ağırlığında ve  55 x 35 x 25 cm boyutlarında olmak üzere belirtilmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketinin rezevasyon sınıfı seçenekleri sadece Ekonomi sınıfı ile sınırlıdır.

Online check-in

Kogalymavia Airlines yolcuları online check-in hizmetinden istifade edememektedirler.

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu 3 adet Airbus A321-200 uçaklarından oluşmaktadır.

Domodedovo Uluslararası Havalimanı

Moskova Domodedovo Uluslararası Havaalanı, Moskova'nın merkezinin 42 km güneyinde yer alır. Moskova'ya hizmet veren 3 büyük havalimanından biri olup, 2013 yılı itibarı ile Rusya'nın ve Bağımsız Devletler Topluluğu'nun en işlek havalimanı konumundadır. 2014 yılı verilerine göre hvalimanını 33,039,531 yolcu kullanmıştır. Şu anda kullanılan iki terminal (Dış Hatlar ve İç Hatlar), bir bina oluşturacak şekilde birleştirilmiş ve birbirine kolayca yürüme mesafesine getirilmiştir. Havaalanında 5.000 araçtan fazla kapasiteye sahip park alanı vardır. Moskova Domodedovo Uluslararası Havaalanı'nda çeşitli restoranlar, barlar ve kahve dükkanları bulunmaktadır. Domodedovo Uluslararası Havaalanı'nın yolcu terminallerinin belirli yerlerinde nakit para masaları, döviz bozdurma ofisleri ve ATM'ler bulunmaktadır. Bankacılık hizmetleri 24 saat sunulmaktadır. Havalimanına ulkaşım yaklaşık 30 dakika süren ekspres otobüs hizmeti,  Domodedovskaya yeraltı istasyonu ile havaalanı arasında 24 saat çalışan bir minibüs servisi, taksi ve demiryolu aracılığı ile yapılmaktadır.

Yemek

Şirketin yemek hizmeti zengin bir yemek menüsü içermemektedir.