Menüsü

Wright Air

En uygun Wright Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Wright Air havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Wright Air ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Wright Air havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Wright Air havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Wright Air uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Wright Air

Wright Air

Wright Air 1967 yılında kurulan ve  Amerika Birleşik Devletleri ne bağlı Alaska eyaletindeki Fairbank merkezli bir havayolu şirketidir. Wright Air tarifeli yolcu taşımacılığı ve kargo hizmetleri  ile müşterilerine hizmet vermektedir. 

Bagaj

Wright Air şirketinin belirlemiş olduğu kayıtlı bagaj limiti 18 kg  olarak belirtilmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi tek rezervasyon seçeneği ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Online check-in

Online check-in hizmeti sunulmamaktadır.

Filo

Wright Air şirketi   10 adet Cessna 208B Grand Caravan,2 Piper PA -31-350 Chieftain,1 adet Piper PA-31 Navajo,2 adet Cessna 206, 1 adet Beechcraft Bonanza A36 ve 2 adet Helio Kurge uçaklarından oluşan filosu ile hizmet vermektedir.

Fairbank Uluslararası Havalimanı

Havalimanı ABD’nin Alaska eyaleti şehri Fairbank’a 5 km uzaklıkta yer almaktadır. Devlet kontrolündeki havalimanı kamu hizmeti vermektedir. Fairbank oldukça küçük bir şehir olmasına karşın Avrupa’ya kesintisiz uçak seferleri gerçekleşmektedir. Havalimanı tek bir terminal ve 7 çıkış kapısı bulunmaktadır. 2012 yılı verilerine göre havalimanı 119,898 uçağı ağırlamıştır.

Yemek

Havalimanı müşterilerine oldukmça kısıtlı bir yemek himzeti sunmaktadır. Şirket yolcularına ağırlıklı olarak paket gıdalardan oluşan bir yemek hizmeti sunmaktadır.

Ek hizmetler

Wright Air müşterilerine uçuşları esnasında yanlarından evcil hayvanlarını da götürebilme olanağı sağlamaktadır. Bunun için yolcuların şirket tarafından belirlenen kuralları yerine getirmeleri gerekmektedir.