Menüsü

Hawkair

En uygun Hawkair uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Hawkair havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Hawkair ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Hawkair havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Hawkair havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Hawkair uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Hawkair

Hawkair

Hawkair Kanada'nın Batı Kanada bölgesindeki en batıdaki eyâleti Britanya Kolumbiyasının  şehri olan Terrace merkezli havayolu sirketi 1994 yılında kurulmuştur.Hawkair Alberta ve British Columbia eyaletlerine charter ve tarifeli uçak seferleri düzenlemektedir. Şirket 2000 yılında ilk yolcu seferini Vancouver and Terrace istikametine gerçekleştirmiştir.

Bagaj

Hawkair   şirketinin belirlediği kabin  bagajı sınırlaması  55/40/23cm boyutlarında olmak üzere 2 adet ve 10 kg  olarak belirlenmiştir. Havayolu şirketinin müşterileri için kayıtlı bagaj limiti ise seçilen rezervasyon sınıflarına göre 1 ile 3 adet arasında değişmekte olup 32 kg olarak belirtilmiştir. Fazla bagaj için ekstra ücret ödenmektedir.

daha fazla bilgi

Rezervasyon sınıfları

Hawkair Havayolu şirketi müşterilerine Ekonomy, Premium Ekonomi, Business, Select ve First sınıflarından oluşan 5 farklı seçenek sunmuştur.

Online check-in

Hawkair yolcularına birçok şirket tarafından uygulanmakta olan web check-in hizmetini de  sunmaktadır.

daha fazla bilgi

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu  4 adet  de Havilland Canada DHC -8-100 ve 1 adet Hawilland Canada DHC-8-300 uçaklarından oluşmaktadır.

Vancouver Uluslararası Havaalanı

Vanconver Havaalani Britanya Kolumbiyasında yer alan bir havalimanıdır. Havaalanı  1930 yılında kurulmuştur. HavaalanıVanconver sehrinin 15 km guneyinde yer almaktadır. 2015 yılı  verilerine göre havalanını kullanan yolcu sayısı  20 315 978 olarak belirtilmiştir.  Kargo hizmetinde ise aynı içerisinde  2 710 480 ton gibi bir rakkam ortaya çıkmaktadır. Havaalanı ikiye bölünmüş  ana terminali ile hizmet vermektedir. Ana terminal yurtiçi ve güney terminalleri olarak bölünmüştür. Havalimanına ulaşım tren ve otobüsler aracılığı ile gerçekleşmektedir.

daha fazla bilgi

Ek hizmetler

Hawkair engelli yolculara ve alerjisi olan misafirlere özel hizmet sunmaktadır.