Menüsü

Blue Panorama Airlines

En uygun Blue Panorama Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Blue Panorama Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Blue Panorama Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Blue Panorama Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Blue Panorama Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Blue Panorama Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Blue Panorama Airlines

Blue Panorama Airlines

Blue Panorama Airlines merkezi İtalya'da Lazio Bölgesi'nde, Roma ili'ne bağlı bir kent ve bir komün olan Fuimicino merkezli havayolu şirketidir.  1998 yılında kurulmuş olan havayolu şirketi özellikle Roma - Fuimicino  ve Milano Malpensa gibi çeşitli uluslararası hedeflere tarifeli ve charter olmak üzere düşük maaliyetli havayolu ulaşımı  sunmaktadır.

Bagaj

Havayolu şirketinin belirlemiş olduğu  bagaj limitleri farklı destinasyonlara göre değişmektedir. Kayıtlı bagaj limitleri 20 ve 30  kg olarak değişmekle birlikte, kabin bagajı ise 10 kg ve 55/40/20 boyutlarında olarak belirtilmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Blue Panorama Airlines yolcularına ekonomi ve blue klas sınıflarından   oluşan iki rezervasyon seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Havayolu şirketi müşterilerine web check-in hizmeti sunmamaktadır. Yolcular check-in işlemlerini havalimanından yapmaktadırlar. 

Filo

Havayolu şirketi 2 adet Boeing 737-300,2 adet 737-400,2 adet 737-800 ve 3 adet 767-300ER olmak üzer toplamda 9 adet  uçak filosu ile hizmet vermektedir.

Leonardo da Vinci Uluslararası Havalimanı

Fiumicino – Leonardo da Vinci Havalimanı, Roma  Fiumicino Havalimanı, İtalya'nın başkenti Roma ve çevresine hizmet eden, Roma'nın 38 km güneybatısındaki Fiumicino'da yer alan havalimanı. Fiumicino 2014 yılındaki 38,5 milyonluk yolcu sayısıyla İtalya'nın en büyük havalimanıdır.Ayrıca Avrupa'nın en işlek sekizinci, dünyanın ise en işlek 34. havalimanıdır. 29 kilometrekarelik bir alanda yer alan havalimanına helikopter, planör ve başka birçok kanatlı uçuş makineleri tasarlayan İtalyan hezârfen Leonardo da Vinci'nin adı verilmiştir. 1960 Yaz Olimpiyatları'ndan bir ay önce iki pist ile uçuşlara başlanılan havalimanı resmi olarak 15 Ocak 1961'de açılmıştır. Zamanla havalimanına iki pist daha eklenmiştir. Günümüzde havalimanında T1, T2, T3 ve T5 olmak üzere dört adet terminal bulunmaktadır.

Ek Hizmetler

Blue Panorama Airlines müşterilerine hotel ve araç kiralama hizmeti sunmaktadır.