Menüsü

Severstal Aircompany

En uygun Severstal Aircompany uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Severstal Aircompany havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Severstal Aircompany ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Severstal Aircompany havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Severstal Aircompany havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Severstal Aircompany uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Severstal Aircompany

Severstal Aircompany

Severstal Aircompany Rusya Federasyonu'nun kuzeybatısındaki Vologda Oblastı'nda şehir olan Çerepovets merkezli bir havayolu şirketidir. Severstal Moskova, Saint-Petersburg, Veliky Ustyug, Murmansk, Kaliningrad, Simferopol, Mineralnye Vody gibi noktalardan oluşan yurtiçi seferlerinini yanı sıra yurtdışına ise Bulgaristan’ın Burgaz şehrine uçak sefereri düzenlemektedir.

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj limitleri hakkında şirket müşterilerine rezervasyon esnasında gereken bilgilendirmeyi yapmaktadır.

Rezervasyon sınıfları

Bemidji Airlines şirketi müşterilerine Ekonomy  ve Business  sınıflarından oluşmakta olan  farklı rezervasyon seçenekleri ile hizmet sunmaktadır.

Online check-in

Şirket müşterilerine online check-in hizmeti vermemektedir. Check-in işlemleri havalimanından yapılamaktadır.

Filo

Havayolu şirketinin  filosu Як-40, Bombardier CRJ200LR ve Bombardier CRJ200ER uçaklarından oluşmaktadır.

Çerepovets Havalimanı

Havalimanı Çerepovets’e 25 km mesafede yer almaktadır. Havalimanı tek bir terminalden oluşmaktadır. Oldukça küçük bir havalimanı olmasından dolayı yoğun bir yolcu trafiği bulunmamakla birlikte, aksine oldukça sakin bir havalimanıdır. Havalimanında Business sınıfı müşteriler için VİP bölümü bulunmaktadır. Ayrıca havalimanında yolcuların istifade edebilmeleri adına kablosuz internet erişimi sunulmaktadır. Havalimanı ve şehir arası ulaşım ise genel olarak toplu taşıma aracı olan otobüs vasıtası ile sağlanmaktadır.

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine oldukça kısıtlı bir yemek hizmeti sunmaktadır.