Menüsü

Eagle Air

Advertisement

En uygun Eagle Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

✔️ Eagle Air havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Eagle Air ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Eagle Air havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Eagle Air havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Eagle Air uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Eagle Air

Eagle Air

Eagle Air  İzlanda'da hizmet veren bir havayolu şirketidir. Şirketin işlevi ve ticari merkezi Reykjavík Havaalanı'ndadır. İzlanda'da yurtiçi seferleri , charter hizmetleri ve macera turları gibi hizmetler sunmaktadır.

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj limiti  kayıtlı bagaj için 20 kg olarak belirlenmiştir. Kabin bagajı sınırlaması ise 56 x 45 x 25cm boyutlarında olacak şekilde belirtilmişitir.

Rezervasyon sınıfları

Eagle Air  müşterilerine Online offer, Economy ve  Standard sınıflarından oluşmakta olan rezervasyın sınıfları ile hizmet sunmaktadır. 

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmeti sunmamaktadır.

Filo

Eagle Air  şirketinin filosu Cessna 441 Conquest II, Cessna 406 Caravan II, Cessna 207 ve Cessna 185 uçaklarından oluşmaktadır. 

Reykjavík Havalimanı

Reykjavík Havalimanı İzlanda'nın başkenti Reykjavik'de hizmet veren yerli havalimanıdır. Havalimanı Reykjavik şehir merkezine iki kilometre uzaklıkta yer alır. Oldukça kısa piste sahip olmakla birlikte, normalde sadece İzlanda'dan Grönland ve Faroe Adaları'na uçuşlar düzenlenir. Aynı zamanda küçük uluslararası charter uçuşları ile Atlantik üzerinden feribot uçuşlar ve özel uçuşlara hizmet vermektedir.Reykjavik Havalimanı Eagle Air'ın ana merkezidir. Şu anda sadece iki pist tüm yıl boyunca aktif olarak, küçük pist ise genellikle kış aylarında kullanılmaktadır. Reykjavik Havalimanı'nda iki terminal vardır. Havalimanına ulaşım genel olarak otobüsler aracılığı ile sağlanmaktadır.

Yemekler

Havayolu şirketi müşterierine farklı rezervayon sınıflarını dikkate alarak yemek hizmeti sunmaktadır. 

Ek hizmetler

Eagle Air müşterilerine hava ambulansı hizmeti de sunmaktadır.