Menüsü

PenAir

En uygun PenAir uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ PenAir havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ PenAir ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

PenAir havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

PenAir havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ PenAir uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about PenAir

PenAir

PenAir ABD'de Alaska eyaleti'nin merkezî güneyinde bulunan bir kent olan Anchorage merkezli bir havayolu şirketidir. 1955 yılında kurulan PenAir yarım asırlık bir geçmişe sahiptir. PenAir  Alaska eyaletinde tarifeli ve charter yolcu seferlerinin yanı sıra kargo hizmeti de sunmaktadır. Şirket 20 ayrı noktaya havayolu ulaşımı sağlamaktadır.

Bagaj

Havayolu şirketi müşterilerine kayıtlı bagaj limitini 23 kg ağırlık toplam boyutu 158 cm olacak şekilde belirlemiştir.  Kabin bagajı için izin verilen ağırlık ise 11 kg olarak açıklanmıştır. 

Rezervasyon sınıfları

PenAir şirketi müşterilerine tek bir rezervesyon sınıflarından oluşan bir havayolu ulaşımı  hizmeti  vermektedir.

Online check-in

Şirket müşterilerine online check-in hizmeti vermemektedir. Havalimanından yapılan check-in  işlemleri farklı destinasyonlara göre uçağın kalkışına 90 dakika ile 30 dakika arasında değişen bir süre zarfına kadar yapılabilmektedir.

Filo

PenAir Saab 340B, Saab 340A ve Saab 2000 uçaklarından oluşan filosu ile müşterilerine havayolu ulaşımı sağlamaktadır.

Logan Uluslararası Havalimanı

Logan Uluslararası Havaalanı Amerika Birleşik Devletleri'nin Massachusetts Eyaletinin başkenti ve en büyük şehri olan Boston'un Doğu semtinde yer alan bir havalimanıdır. 2,384 hektar alana yayılmış olan havalimanının altı pisti ve dört yolcu terminali bulunmaktadır. Yolcu terminalleri A,B,C ve E olarak adlandırılmışlardır. Logan Amerika Birleşik Devletleri'nin en yoğun 17. havalimanı konumundadır. 2015 yılı verilerine göre havalimanı 33,449,580 yolcuyu ağırlamıştır. 2016 yılında ise havalimanındaki yolcu sayısı % 8,5 artış göstermiş ve 36 milyonun üzerine çıkmıştır. Havalimanında hotel, alışveriş merkezi, restorant ve kafeler yer almaktadır. Yolcular için ücretsiz internet bağlantısı olan Wifi hizmeti de yolculara ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Havalimanına ulaşım metro, taksi ve otobüsler aracılığı ile sağlanmaktadır. 

Yemek

PenAir müşterilerine kısıtlı bir yemek menüsünde oluşan bir yemek hizmeti sunmaktadır.

Ek hizmetler

Havayolu şirketi çocuklar veya yardıma muhtaç yolcular için özel bir asistan hizmeti sunmaktadır.