Menü

Comair Limited

En uygun Comair Limited uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Comair Limited

Kulula.com Güney Afrika'da faaliyet gösteren bir havayolu şirketidir.  2001 yılında kurulmuş olan kulula.com  yurtiçine uçak seferleri düzenlemektedir. Şirket 6 farklı noktaya havayolu ulaşımı sağlamaktadır. 

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj limiti 20 kg olarak belirlenmiş iken, kabin bagajı için ise 7 kg sınırlama belirlenmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

Kulula.com şirketi müşterilerine Economy ve Business sınıflarına ayrılmış iki ayrı rezervasyon seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Havayolu şirketi müşterilerine  online check-in hizmeti sunmaktadır. Online check-in işlemleri  uçağın kalkışına 24 saat kala ile 2 kala arasında gerçekleşmektedir.

Filo

Kulula.com şirketinin filosu 1 adet Boeing 737-400 ve 8 adet Boeing 737-800 uçaklarından oluşmaktadır.  

O. R. Tambo Uluslararası Havalimanı

O. R. Tambo Uluslararası Havalimanı 1952 yılında kurulmustur. Havaalanı Güney Afrikada’ki Kempton Park’ta  bulunmaktadır. Havaalanı Güney Afrikada yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere Antraktida hariç tüm kıtalara hizmet veren ve 28 milyon yolcuya kadar kapasitesi olan bir havalanıdır. Havaalanı Havalimanı Nisan 2015 – Mart 2016 tarihleri arasında 20 375 626 yolcuyu ağırlamıştır. OR Tombo uluslararası havaalanının uluslararası terminaller, dış hatlar, transit terminaller olmak üzere altı terminali  bulunmaktadır. Havaalanına ulaşım araba,otobüs veya tren ile sağlanmaktadır.

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine sandviçler, paket gıdalar, sıcak ve soğuk içeklerden oluşan bir yemek hizmeti sunmaktadır.

Ek Hizmetler

Kulula.com şirketi yolclukları boyunca şirketin dergisi olan ''Khuluma''yı inceleme imkanına sahiptirler.