Menüsü

Mokulele Airlines

En uygun Mokulele Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Mokulele Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Mokulele Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Mokulele Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Mokulele Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Mokulele Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Mokulele Airlines

Mokulele Airlines

Mokulele Airlines merkezi Hawaii'deki Kona yerleşim yerinde bulunan bir Amerikan havayolu şirketidir. 1994 yılında kurulmuş olan şirket adalar arası tarifeli ve charter uçuşlar düzenlemektedir.  Rebecca "Kawehi" Inaba tarafından kurulan şirket bir kadın tarafından kurulan ilk havayolu şirketi oldu.   

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen kayıtlı bagaj limiti 32 kg iken, el bagajı 7 kg olarak belirlenmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Mokulele Airlines şirketi müşterilerine sadece  Economy sınıfından oluşan bir havayolu  hizmet vermektedir.

Online check-in

Mokulele Airlines şu aşamada müşterilerine online check-in hizmeti sunmamaktadır. 

Filo

Havayolu şirketinin filosu Cessna 208B Grand Caravan ve Cessna 208EX Grand Caravan uçaklarından oluşmuşmaktadır. Uçakların toplam yolcu kapasitesi 9 kişiliktir ve sadece economy  sınıfı hizmeti verilmektedir. 

Kahului Havalimanı

Kahului Amerika Birleşik Devletleri'nin Hawaii eyaletindeki Kahului CDP'nin doğusunda bulunmaktadır. Havaalanı 1.391 dönüm araziyi kaplamaktadır. Havalimanı iki terminali ile yolculara hizmet vermektedir.  Kahului havalimanı yıl içinde 5 milyonun üzerinde yolcuyu ağırmaktadır. Havalimanında çeşitli alışveriş ve yemek seçenekleri satılan mekanlar mevcuttur. Çalışma saatleri uçuş programlarına ve mevsimsel olarak değişmektedir. Havalimana ulaşım otobüsler ve taksiler vasıtası ile sağlanmaktadır.

Ek hizmetler

Havayolu şirketi şirketlere özel uçak sefeleri düzenlemektedir. İş görüşmeleri için Mokulele Airlines ile uçmak şirketler için bir avantaj durumundadır.