Menüsü

Japan Transocean Air

En uygun Japan Transocean Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Japan Transocean Air havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Japan Transocean Air ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Japan Transocean Air havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Japan Transocean Air havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Japan Transocean Air uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Japan Transocean Air

Japan Transocean Air

Japan Transocean Air Japonya’da faaliyet gösteren Naha merkezli bölgesel havayolu şirketidir. Havayolu şirketi faaliyetlerine 1967 yılında başlamıştır. 1967-1993 yılları arası havayolu şirketinin ismi Sonthwest Air Lines’den şimdiki ismi ile değiştirilmiştir. Havayolu şirketi 718 çalışanı ile hizmet sunmaktadır.

Bagaj

Japan Transocean Air  şirketinin belirlediği kabin  bagaji sınırlaması  1 adet olup 8 kg olarak belirlenmiştir. Havayolu şirketinin müşterileri için kayıtlı bagaj limiti Fırst ve Business sınıfları için 32  kg olup Premium ve Ekonomy sınıfları için ise 23 kg dan ibarettir. Fazla bagaj için ekstra ücret ödenmesi gereklidir.

daha fazla bilgi

Rezervasyon sınıfları

Japan Transocean Air havayolu şirketi müşterilerine First, Ekonomy,Premium Ekonomy ve Business  sınıflarından oluşan  dört seçenek sunmuştur.

Online check-in

Japan Transocean Air yolcularına birçok şirket tarafından uygulanmakta olan web check-in hizmetini de  sunmaktadır.

daha fazla bilgi

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu 13 adetten oluşur. Bunlar 11 adet Boeing 737-400 ve 2 adet Boeing 737-800 uçaklarıdır.

Naha Havaalanı

Naha havaalanı Japonyanın bölgesel havaalanı Naha şehrine 2 km batısında Okınava adasında bulunur. 2012 verilerine göre havaalanı 14.814.658 yolcuya hizmet etmiştir, uluslararası ucuşlarada ise 603.257 yolcu taşımıştır. Havalimanı Yutriçi, Uluslararası ve Kargo terminallerinden oluşan 3 terminali bulunmaktadır. Havaalanından adaya ulaşım toplu taşıma ile sağlanmaktadır.

daha fazla bilgi

Yemek

Japan Transocean Air havayolu şirketinin yolcularına yolculuk esnasında ağırlıklı olarak içecekler ve atıştırmalıklardan oluşan bir yemek servisi sunmaktadır.

Ek hizmetler

Havayolu şirketi yolcularına uçuşları boyunca rezarvasyon sınıflarına göre hizmetler sunmaktadır.