Menüsü

Laudamotion

En uygun Laudamotion uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Laudamotion havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Laudamotion ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Laudamotion havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Laudamotion havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Laudamotion uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Laudamotion

Laudamotion

Laudamotion Havayolları düşük maliyetli bir Avusturya şirketidir ve geçmişi oldukça uzundur. Havayolları 2003 yılında Niki adı altında kuruldu; kuruculardan biri eski Formula 1 şampiyonu Niki Lauda idi. Bir yıl sonra, havayolu Air Berlin ile işbirliğine başladı ve 2011'de her iki havayolu şirketi birleşti. Ne yazık ki, 2017 yılının Aralık ayında Niki, ticari faaliyetlerini askıya aldı. Ocak 2018'de Niki Lauda, Air Belin'deki iflas etmiş havayollarını geri aldı ve birkaç ay sonra Laudamotion adı altında faaliyete geçti. Önemli olan, şu anda havayolunun hisselerinin% 100'ü Ryanair'e aittir. Taşıyıcı önümüzdeki yıllarda dinamik bir büyüme bekliyor - teklifini özellikle Güney Avrupa'da seyahat edenlere yönlendiriyor ve Laudamotion’ın uçak biletlerinin rekabetçi fiyatı havayolunun avantajlarından biri.

IATA Laudamotion kodu OE'dir. Taşıyıcının merkezi Viyana'dadır. Laudamotion online check-in çoğu yolcu için ücretsizdir. Havaalanında check-in de mümkündür.

Laudamotion hangi noktalara uçuyor?

Yeni havayolu rotaları ağı, Avrupa'nın güney kısmına dayanıyor. Operasyonun başlangıcında, havayolu Berlin'den bir düzine uçuş başlattı, ancak bunlar taşıyıcıya sunulan tek varış noktası değil. Seyahat severler Laudamotion havayolundan ucuz uçuşlar seçebilir ve 18 ülkede 40'tan fazla varış noktasına seyahat edebilir.Laudamotion, Avusturya, Almanya ve İsviçre'den İspanya, Portekiz, Yunanistan, Kıbrıs ve İtalya gibi ülkelere uçuş düzenlemektedir.

Laudamotion Türkiye’den uçuşlar düzenliyor mu?

Havayolunun şu an için Türkiye’den gerçekleştirmiş olduğu uçuşlar Dalaman’dan İrlanda, Dablin, haftanın iki günü (Çarşamba ve Pazar) ve Slovayka, Bratislava hattı, haftada 1 kez (Çarşamba). Türkiye’den gerçekleştirdiği diğer uçuş hattı ise Bodrum- Dablin ve haftanın iki günü – Çarşamba ve Pazar.

Laudamotion promosyonları ne zaman?

Laudamotion promosyonları gezginler arasında popüler hale geliyor - birkaç ay süren operasyonlardan sonra, taşıyıcı 1 euro karşılığında oldukça cazip bir fiyata uçak bileti havuzu yaptı. Promosyon, birkaç avroluk biletlere odaklanıyor. Taşıyıcının politikası ve teklifi göz önüne alındığında, başka promosyonlar da zaman meselesidir. Laudamotion tanıtımı her seferinde bir basın bülteniyle duyurulur, bu nedenle tüm taşıyıcının sosyal medyalarını takip etmeye ve haber bültenine kaydolmaya değer. Bu sayede Milan, Ibiza, Barselona, Viyana vb. ucuz uçak bileti alma şansınız var. Cazip bir fiyata tatil uçuşları? Neden olmasın! Laudamotion promosyonları genellikle önümüzdeki birkaç ay içinde yapılan uçuşları kapsar,

Laudamotion valiz ölçüsü ve ağırlığı

Taşıyıcının bagaj politikası, tüm yolcuların uyması gereken düzenlemelerde tanımlanmıştır. Düşük maliyetli havayolu sadece cazip uçak biletleri değil, aynı zamanda bagajların taşınması ile ilgili esneklikler de sunuyor. Laudamotion'da el bagajı boyutları 40x25x20 cm'dir ve uçak bileti fiyatına dahildir. Çanta koltuğun altına veya eşya gözüne gizlenmelidir. İçinde keskin uçlu tehlikeli nesneler olmamalıdır, sıvılar 100 ml'lik kaplarda taşınabilir ve şeffaf plastik bir torbaya konulabilir. Ayrı hükümler, bebek gıdalarının ve ilaçların kabinde taşınmasını düzenler. Bebekle seyahat eden yolcular ayrıca kabine ekstra el bagajı getirebilirler. Tıbbi cihazlarda ve örneğin tekerlekli sandalyelerde, taşıyıcıyı bu tip bagajları taşıması konusunda bilgilendirmek ve bu konudaki kararlarına uymak zorunludur. Spor bagajı ek bir ücret karşılığında uçak bagaj bölümünde taşınır.

Kalan bagaj için ek ücret tahsil edilmektedir. Laudamotion'da kayıtlı bagajlar ücret karşılığında taşınır. Laudamotion tarafından kontrol edilen tek bir bagajın maksimum boyutu 119x119x81 cm olmalıdır ve ağırlık 20 kg'ı aşamaz. İsteğe bağlı olarak, 10 kg'a kadar 55x40x20 cm daha düşük bir fiyata küçük bir kayıtlı bagaj satın alabilirsiniz. Taşıyıcı, olası hasarlardan sorumlu olmadığından, hassas ve değerli eşyaların kontrol edilmiş bagajda taşınması hakkını kısıtlar.

Laudamotion'ın filosunda hangi uçaklar var?

Laudamotion filoyu arttırmaya odaklanan ve hızla büyüyen bir havayolu. Taşıyıcı, mevcut uçak sayısını iki katına çıkarmayı ve yeni Airbus uçaklarını satın almanın yanı sıra, Ryanair Boeing 737'yi kira bazında kullanmayı planlıyor. Şu anda, Laudamotion filosu birkaç Airbus A320-200 ve A321-200 uçaklarından oluşuyor. Makinelerin birincisi 180 yolcu alabilmektedir, ikincisi 212 koltuğa sahiptir. Uçuş sırasında, yolcular rahat koltuklarda rahatlayabilir ve hizmetleri (eğlence, içecekler, atıştırmalıklar) kullanabilirler. Laudamotion uçakları beyaz ve kırmızı bir tasarıma sahiptir. İlk başta, taşıyıcı filoyu boyamaya karar verdi, ancak değişiklikler sadece logoların yenilenmesiyle oldu.