Menüsü

USA 3000 Airlines

En uygun USA 3000 Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ USA 3000 Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ USA 3000 Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

USA 3000 Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

USA 3000 Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ USA 3000 Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about USA 3000 Airlines

USA 3000 Airlines

2001 yılında kurulan USA3000 Airlines tarifeli ve charter uçak seferleri düzenleyen bir Pensilvanya havayolu şirletidir. Havayolu şirketi 30 Ocak 2012 yılında faaliyetlerini durudurmuştur. Havayolu şirleti faaliyette olduğu dönem içerisinde çok fazla noktaya ulaşım sağlamamakla birlikte, son dönemlerinde sadece 2 noktaya havayolu ulaşımı sağlamıştır.  

Bagaj

Havayolu şirketi yolcuları için belirlediği bagaj limitleri hakkında bilgiyi müşterilerine rezervasyon esnasında sunmuştur. 

Rezervasyon sınıfı

USA3000 müşterilerine tek sınıftan oluşan bir rezervasyon ile hizmet sunmuştur. Tek sınıf olmasına rağmen havayolu şirketi müşterilerine kaliteli hizmet verme çabası içinde olmuştur.  

Online check- in

USA3000 Airlines faaliyette olduğu dönem içinde müşterilerine online check-in hizmeti sunmamıştır. Havayolu şirketi check-in işlemleri havalimanında yapılmıştır. 

Filo

Havayolu şirketinin filosu 2 adet Airbus A320-200 uçaklarından oluşmuştur.  USA3000 Airlines hizmet verdiği dönem içinde bu iki uçağı ile yolcularının havayolu ulaşımını sağlamıştır.

Chicago O'Hare Uluslararası Havalimanı

ABD'nin Illinois eyaletinin Chicago şehrinde yer alan uluslararası havalimanı oldukça işlek bir havalimanıdır. Yıl içerisinde gerçekleştirilen uçak iniş-kalkış sayıları baz alındığında; O'Hare, 2015 yılında 875,136 uçak iniş-kalkış sayısı ile bu alanda Dünyanın en işlek havalimanı konumundadır. Ayrıca aynı yıl içerisinde ağırladığı toplam 76,949,336 yolcu ile bu alanda Dünyanın en işlek havalimanları arasında yer almayı başarmıştır. Havalimanı 5 terminali ile yolculara hizmet vermektedir. Havayolunu ulaşım seçenekleri fazladır. Havayoluna gitmek isteyen yolcular ister tren veya  metro, ister otobüs veya taksiler vasıtası ile bunu yapabilmektedirler.