Menüsü

Nasair

En uygun Nasair uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Nasair havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Nasair ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Nasair havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Nasair havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Nasair uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Nasair

Nasair

Resmi adi Nasair Eritrea olan Nasair  2006 yılında kurulan bir Eritre  havayolu şirketidir. Nasair  yurtiçi ve yurtdışına olmak üzere havayolu ulaşımı sağlamaktadır. Havayolu şirketi Orta Doğu ve Doğu Afrika’ya sınırlı tarifeli hizmet sunmaktadır. Nasair7 ayrı noktaya uçak seferleri düzenlemiştir. 

Bagaj

Bagaj sınırlamaları tercih edilen destinasyona göre değişiklik göstermektedir.

Rezervasyon sınıfı

Nasair havayolu şirketi tek tarifeli  rezervasyon seçeneği ile hizmet vermektedir. 

Online check- in

Havayolu şirketinin yolcularına online check-in hizmeti sunmamaktadır. 

Filo

Nasair 1 adet Boeing 737–200 uçağından oluşan filosu ile hizmet vermektedir.  

 

Asmara Uluslararası Havalimanı

Yohannes IV Uluslararası Havaalanı olarak bilinen Asmara Uluslararası Havaalanı Eritre başkenti Asmara’ya hizmet vermektedir. Havaalanı küçük, modern ve temiz bir havaalanıdır. Havalimanı ülkenin en büyük havalimanıdır.Havalimanı Asmara’nın 2 km  güney batısında yer almaktadır.  2003 yılından itibaren havalimanından Asmara’dan Frankfurt, Milano, Nairobi ve Roma’ya olmak üzere düzenli seferler başlatılmıştır. 2004 yılından  136.526 yolcuya hizmet vermiş olan havaylimanı. Asmara Uluslararası Havaalanına ulaşım genel olarak taksiler ve otobüsler ile yapılamktadır.