Menüsü

EasyFly

Advertisement

En uygun EasyFly uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

✔️ EasyFly havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ EasyFly ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

EasyFly havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

EasyFly havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ EasyFly uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about EasyFly

EasyFly

C.A.I. Second 16 Nisan 2006 yılında kurulan, İtalya merkezli havayolu şirketidir. C.A.I. Second 2006 yılında kurulmasına rağmen faaliyetlerine 1 Ocak 2008 yılında başlamıştır. Havayolu şirketi düşük maaliyetli uçak seferleri düzenlemiştir. C.A.I. Second 11 Ocak 2015 yılında Alitalia havalyolu şirketi ile birleşmiş ve faaliyetini durdurmuştur. 

Bagaj

C.A.I. Second bagaj limitleri hakkında müşterilerini rezervasyon esnasında ve şirketinin ofislerinde bilgilendirme yapılmıştır.

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi müşterilerine tek bir  rezervasyon seçeneği ile hizmet vermiştir. 

Online chech - in

C.A.I. Second yolcularına online check-in hizmetinden yararkanma imkanı sunmamıştır. Check-in hizmetleri havayolundan gerçekleştirilmiştir. 

Filo

C.A.I. Second faaliyette olduğu dönem içinde sadece 1 adet Airbus A320-200 uçağından oluşan filosu ile hizmet vermiştir. 

Linate Havalimanı

Linate İtalya’nın Milan şehrine hizmet veren ve şehrin ikinci büyük uluslararası havaliamanıdır. Havaliamanı 1930 yılından kurulmuş ve günümüze kadar hizmet vermeyi sürdürmektedir. Havaliamanı Milan şehir merkezinin 7 km doğusunda yer almaktadır.  Havalimanı tek terminali ile yolcularına hizmet vermektedir. 2015 yılında havalimanını 9,689,635 yolcu ziyaret etmiştir.