Menüsü

Air Labrador

En uygun Air Labrador uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Air Labrador

Air Labrador  1948  yılında Kanada’nın Newfoundland and Labrador eyaletindeki Goose Bay  şehrinde kurulmuştur. Air Labrador  60 yılı aşkın tarihi ile dünyanın eski havayolu şirketlerinden biridir. Havayolu operatörü tarifeli, charter ve kargo ulaşımı sağlamaktadır. Air Labrador  Kanada’nın Newfoundland and Labrador ve Quebec eyaletlerine olmak üzere 24 destinasyona havayolu ulaşımı sağlamaktadır. 

Bagaj

Kayıtlı bagaj limitleri seçilen destinasyona göre farklılık göstermektedir. Quebec eyaletine olan uçak seferleri için belirlenen kayıtlı bagaj sınırlaması 1 adet olmak üzere 157.48 cm ve 11 kg olarak belirlenmiştir. Newfoundland & Labrador destinasyonları için belirtilen kayıtlı bagaj sınırlaması ise 2 adet olmak üzere 157.48 cm ve her adet için 11 kg olaral belirlenmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi müşterilerine ikisi ekonomi, orta sınıf ve business sınıfı olmak üzere 3 ayrı rezervasyon seçeneği sunmaktadır. 

Online check- in

Air Labrador  şu an için müşterilerine online check-in hizmeti sunmamaktadır. Air Labrador  yolcularının check-in işlemlerini havalimanında yapılmaktadır.  

Filo

Air Labrador  müşterilerine Twin Otter, Cessna Caravan ve Beech 1900D uçaklarından oluşan toplam 12 filosu ile hizmet vermektedir.

Goose Bay Havalimanı

Havalimanı  Kanada’nın Newfoundland and Labrador eyaletindeki Goose Bay  şehri sınırları içinde yer almaktadır. Havayolu 1941 yılında kurulmuştur. Havalimanı genellikle Kanada sınırları içindeki uçak seferlerine ev sahipliği yapmaktadır. Havalimanı Air Labradorun merkezi konumundadır. 

Ek hizemetler

Air Labrador  müşterilerine tarifeli ve charet uçuşları ve kargo hizmetinin yanıs sıra, özel taşımacılık hizmeti de vermektedir. Şirketin özel taşımacılık içeriği ve sınırlamaları bilgisi havayolu şirketi ofislerinden alınabilmektedir.