Menüsü

Suparna Airlines

En uygun Suparna Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Suparna Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Suparna Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Suparna Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Suparna Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Suparna Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Suparna Airlines

Suparna Airlines

Yangtze River Express Çin Halk Cumhuriyeti'nin doğrudan yönetilen belediyelerinden biri olan Şanghay'ın semtlerinden biri olan Pudong merkezli bir havayolu şirketidir. Hong Kong, Makao ve Tayvan Hong Kong, Makao ve Tayvan arasında olmak üzere uçak seferleri düzenlemektedir. Şirket yolcu taşımacılığının yanı sıra kargo hizmeti de sunmaktadır.

Bagaj

Havayolu şirketi müşterilerine belirlediği bagaj sınırlaması farklı rezervasyon sınıflarına göre değişmektedir.  Kayıtlı bagaj sınırlaması olarak 20 - 40 kg arasında değişmektedir.

Rezervasyon sınıfları

Yangtze River Express  müşterilerine Economy, Premium Economy, Business ve First sınıflarından oluşan  farklı  rezervasyon sınıfları ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Havayolu şirketi müşterilerine online check-in hizmeti sunmaktadır.

Filo

Yangtze River Express  şirketi yolcularını Boeing 737-800 uçakları ile taşımaktadır. Havayolu şirketinin kargo filosu Boeing 737-300F, Boeing 737-400F ve Boeing 747-400BDSF uçaklarından oluşmaktadır.

Şanghay Pudong Uluslararası Havalimanı

Şanghay Pudong Uluslararası Havalimanı Çin'in Şanghay şehrine hizmet veren uluslararası havalimanı. Şehir merkezine yaklaşık 30 km. mesafede bulunam havalimanı, Çin'in yanı sıra Güneydoğu Asya'nın en işlek havalimanlarından biridir. Pudong Uluslararası Havalimanı, 2015 yılında toplam 60,098,073 yolcuya ev sahipliği yapmıştır. Pudong Havalimanı, iki tarafında dört paralel pistle çevrili iki ana yolcu terminaline sahiptir. 2019 yılında bitmesi planlana uydu terminali ile 3 terminalden oluşacak olan havalimanının yolcu kapasitesi 60 milyondan 80 milyona ulaşacaktır. havalimanına ulaşım tren, metro, toplu taşıma araçları ve taksiler vasıtası ile sağlanmaktadır. 

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine yolculukları boyunca farklı rezervasyon sınıflarına göre belirlenmiş bir yemek hizmeti sunmaktadır.