Menüsü

Bükreş'e uçak bileti ara

Filtreleri göster

Bükreş

 • Genel bilgi

  Resmi dil: Rumence
  Zaman dilimi: UTC+3 (yaz), UTC+2 (kış)
  Para birimi: Rumen leyi (RON)

 • Yemekler

  Bükreş'e geldiğinizde buranın yemeklerini de tatmayı unutmayın. Izgarada kıyılmış etli rulonun kokusu burnunuza gelebilir.  La Cocoatu restoranı size oldukça lezzetli yemekler sunacak bir mekan.

 • Sanat halini almış sosyal yaşam

  Şehir coffee shop'lar ve yenilikçi mekanlar bakımından zengin. Eğer bohem bir yer arıyorsanız Grdina Eden ve  Grdina Verona sizen uygun olacaktır. 

 • Eğlencede sezonun önemi yok

  Muhakkan Therme'yi ziyaret etmek gerek. Şehrin dışında yer alan rahatlama ve sağlık merkezi gidilmesi gereken bir yer .Saunaları, sıcak su havuzları,oyun alanı  ve su barları ile muhteşem bir yer. 

Bükreş Gezi Rehberi

1989 yılında komünizm döneminin sona ermesine rağmen Altın çağı etkisi halen korunmaktadır. Buna rağmen şehirdeki eğlence, gece hayatı ve atraksiyonlar nasıl bu şekilde yönetiliyor şaşırtıcı. Bükreşe'e gelince ziyaret edilmesi tavsiye edilen yerlerden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 1. Parlamento Sarayı olarak bilinen Halkın Evi 3 km uzunluğu ve 86 metre yükeskliğe sahip. Bu  idari bina sivillere açık olan Dünya'nın en büyük 2. idari yapıtı. Ayrıca Dünya'nın en pahalı idari binası.
 2. Eski Şehir Merkezi - Barların, restoranların, gece kulüplerin, giyim butiklerinin, tiyatroların ve kiliselerin yer aldığı merkez oldukça keyifli zaman geçirmenize neden olacak.
 3. Köy Müzesi -  şehir hayatından uzaklaşıp biraz rahatlamak isteyenleri uğrak yeri. Son derece sessiz ve yeşil, açık hava müzesi 300'den fazla  kırsal ev modelini barındırmaktadır. Burada bisiklet kiralayabilir, farklı festivaller ve etkinlikler düzenleyebilir veya göl kenarında piknik yapabilirsiniz.

✔️ Bükreş'e uçuşları için eSky.com.tr’de özel fırsatlar mevcut mu?

eSky.com.tr web sitemizde düzenli olarak fırsatları ve seyahat tekliflerini düşük fiyatlarda güncellemekteyiz. Bizi takip edin ve ilham alın!

✔️

eSky.com.tr'de uçak bileti rezervasyonu yaparken ihtiyaçlarınıza göre farklı sigorta türleri de satın alabilirsiniz. Bu sayede seyahatiniz daha güvenli ve rahat olacaktır.

✔️ Bükreş'e destinasyonuna uçuş yaparken, konaklama rezervasyonu da yapabilirmiyim?

eSky.com.tr sitemizde Otel arama motoru sunmaktayız. Bunun sayesinde seyahat etmeden önce, konaklama yerinizi rezerve edebilirsiniz. Konaklama, biletten bağımsız olarak veya Uçuş + Otel paketinin bir parçası olarak da rezerve edebilirsiniz.

✔️ Hangi havayolları Bükreş'e uçuşları sunmakta?

eSky.com.tr sitemizde Bükreş'e uçuş teklifleri için sadece düşük maliyetli havayollarını değil, aynı zamanda yüksek standartta uzmanlaşmış olan havayollarını da sunmaktayız.

Havaalanları Bükreş'te

Bükreş'e uçan popüler hava yolları

Otel mi arıyorsunuz? Bükreş'teki en iyi otelleri kontrol edin

Bükreş'te otel bul