Menüsü

Fargo (ND) Hector havaalanından uçak bileti ara

Hector

 • Genel bilgi

  Resmi dil: İngilizce
  Zaman dilimi: UTC-5 (yaz), UTC-6 (kış)
  Para birimi: ABD doları (USD)

 • Kalın Giysiler Almayı Unutmamalsınız!

  Fargo, ABD'nin en soğuk şehirlerinden biridir. Yılda kırk gün boyunca sıcaklık eksi on beş derecenin altında kalır. Kışın oraya gitmek istediğinizde, kalın ve sizi sıcak tutacak kıyafetler almayı unutmayın!

 • İlham Verici Bir Yer

  Fargo adı kültürde birçok kez kullanılmıştır. Bu film, 1996 yılında başlayan seriye ve aynı zamanda 40'lı yıllarrda piyasaya sürülen USS gemisi için de filmin adı olmuştur.

 • Karnaval

  Kış aylarında Fargo'da düzenli olarak yapılan en ilginç olaylardan biri de şehir karnavalıdır. Etkinliğin tarihi 1920'lere kadar uzanmaktadır. Festivale mutlaka katılmalısınız!

Fargo Gezi Rehberi

Fargo'da Gezilip Görülmesi Gereken Yerler

Fargo, Kuzey Dakota bölgesinde yer alan en büyük şehirdir. Diğer üç şehirle - Batı Fargo, Moorhead ve Dilworth (son ikisi Minnesota eyaletine aittir), Metropolis - Moorhead metropol bölgesini temsil etmektedir. Aynı zamanda Kuzey Dakota Eyalet Üniversitesi'ne ev sahipliği yapmaktadır. Şehir 1871 yılında kurulmuştur. Şehir önceleri Centralia adıyla biliniyordu ancak sonradan Kuzey Pasifik Demiryolları müdürü William Fargo'nun anısına Fargo olarak adlandırıldı. Şehir demiryollarının gelmesiyle gelişmeye başladı ve "Batı'ya açılan kapı" olarak tanındı. 2014 yılında ABD'de en hızlı büyüyen dördüncü küçük şehir olarak sınıflandırılmıştır. Eyaletin ve Minnesota'nın kuzeybatı kısmının kültür ve eğitim merkezidir. Şehir, işsizlik ve suç oranlarının düşük olması nedeniyle Money dergisi tarafından ABD'nin en yaşanılır şehirleri arasında gösterilmiştir. Great Plains'deki konumu ve hem dağlardan hem de okyanuslara olan uzaklığı nedeniyle Fargo, uzun, acımasız soğuk kışlara ve ılık, sıcak ve nemli yazlara sahip nemli bir karasal iklime sahiptir. Fargo bölgesinin ekonomisi tarihsel olarak tarıma bağımlıdır.

Şehrin etrafında, güzel bir düzlüğe sahip olan Kızıl Nehir Vadisi yer almaktadır. Fargo, ABD'de yaşamak için en keyifli yerlerden biri olarak kabul edilir. Kanada sınırına çok yakın bir yerde bulunduğundan, Kanadalılar sık ​​sık Fargo'yu kısa tatillerinin hedefi olarak seçmektedirler. Lezzetli yemekler ve ilginç bir gece hayatı sayesinde turistlerinin kolay kolay sıkılmayacağı canlı bir şehirdir. Yerel barlarda servis edilen margarita, dünyanın en iyilerinden birisi olarak kabul edilmektedir.

Güne başlamak için bir fincan sert ve aromalı espressoya ihtiyacınız olduğunu düşünüyor musunuz? Yoksa lezzetli ve sütlü cappuccinoyu mu tercih edersiniz? Tercihlerden bağımsız olarak, sabahları 222 Broadway N'deki Atomic Coffee'yi mutlaka ziyaret etmelisiniz. Burayı sabah saatlerinde değil de, günün ilerleyen saatlerinde ziyaret ederseniz, harika şarap ve lezzetli yemeklerin tadına varacaksınız.

Eğer alışveriş yapmayı seviyorsanız, sizin için harika haberlerimiz var! Şehrin göbeğinde, dünyanın diğer bölgelerinde muhtemelen bulamayacağınız çok sayıda küçük butik bulabilirsiniz. Akşam yemeği için hayalinizdeki romatik ve hoş atmosfere sahip mekanlar sizleri beklemektedir. Akşam yemeği için en iyi yer neresidir? 25th Street 2112 S'deki Doolittles Woodfire Grill ve Roberts Street N 309'daki Mezzaluna çok popüler yer arasındadır. Gelenkesel Amerikan yemekleri, özellikle de ızgara yemekler konusunda uzman restoranlardır. Blackbird Woodfire'da (Broadway N 206 adresinde) lezzetli İtalyan yemeklerini tadabilirsiniz. Alman yemekleri ile ilgileniyorsanız, 1st Avenue N 630'daki Wurst Bier Hall mükemmel bir mekandır.

✔️ Fargo (ND) Hector uçuşları için eSky.com.tr’de özel fırsatlar mevcut mu?

eSky.com.tr web sitemizde düzenli olarak fırsatları ve seyahat tekliflerini düşük fiyatlarda güncellemekteyiz. Bizi takip edin ve ilham alın!

✔️

eSky.com.tr'de uçak bileti rezervasyonu yaparken ihtiyaçlarınıza göre farklı sigorta türleri de satın alabilirsiniz. Bu sayede seyahatiniz daha güvenli ve rahat olacaktır.

✔️ Fargo (ND) Hector destinasyonuna uçuş yaparken, konaklama rezervasyonu da yapabilirmiyim?

eSky.com.tr sitemizde Otel arama motoru sunmaktayız. Bunun sayesinde seyahat etmeden önce, konaklama yerinizi rezerve edebilirsiniz. Konaklama, biletten bağımsız olarak veya Uçuş + Otel paketinin bir parçası olarak da rezerve edebilirsiniz.

✔️ Hangi havayolları Fargo (ND) Hector uçuşları sunmakta?

eSky.com.tr sitemizde Fargo (ND) Hector uçuş teklifleri için sadece düşük maliyetli havayollarını değil, aynı zamanda yüksek standartta uzmanlaşmış olan havayollarını da sunmaktayız.

Fargo (ND) Hector uçan popüler hava yolları

Uçuş tablosu: Fargo (ND)