Menüsü

Kalkış Istanbul New Airport Roma'ya uçak bileti ara

Filtreleri göster

Roma

 • Genel bilgi

  Resmi dil: İtalyanca
  Zaman dilimi: UTC+2 (yaz), UTC+1 (kış)
  Para birimi: Euro (EUR)

 • Yemek

  Her ülkenin kendine has yemekleri olduğu gibi İtalyan mutfağı da kendine özel lezzetlere sahiptir. Jewish Ghetto kurabiyeleri ve  carciofi alla Giuda tadına bakılması tavsiye edilen lezzetler. 

 • Yukarıdan Roma

  Monte Mario Roma'yı yukarıdan izlemek açısından oldukça güzel bir yer ve turistler arasında da oldukça populer bir yer. Düğün Pastası Binası da Roma'nın güzel yerlerinden. 

 • Hayalet ve Gizem

  Roma sokaklarında yapacağınız 1,5 saatlik bir akşam  yürüyüşünde Roma sokakların dar sokaklarında dolaşırken biraz korku, ışıklar altında yürürken ise romantik anlar yaşamanıza neden olacaktır.

Roma Gezi Rehberi

Ebedi Şehir olarak da bilinen Roma gerçek anlamda hakkında kitap yazılabilcek nitelikte bir şehir. Roma denince muhakkak akla Colosseum  gelmektedir. Bunun yanı sıra the Pantheon şehrin en bilininen ve ziyaret edilen yerlerinden. la Fontana di Trevi (Trevi Çeşmesi) de görülmesi gereken harika yerler arasında yer alabilmektedir. Roma şehrinin belkide en ilginç yönü kendi içinde bir devlet bulundurması. Vatikan Roma'ya gidildiğinde muhakkak ziyaret edilmesi gerken bir yer. Bunların yanı sıra gidilmesini tavsiye edebileceğimiz yerleri şöyle sıralayabiliriz.

 1. The Roman Forum
  Trajan’s Column,the Arc of Titus ve  Circus Maximus dahil Roma İmparatorluğu zamanlarından kalma binaların kalıntılarını bulabileceğiniz tarihi bir yer.
 2. Piazza Navona
  Dünyanın en ünlü kamusal alanlarından biridir.Roma, şık restoranları  dondurma satılan mekanları keşfetme imkanı sunmaktadır.
 3. Trastevere
  Size ilk andan itibaren farklı bir his uyandıracak bir yer. Arnavut kaldırımı sokakları ve düzinelerce küçük el yapımı eserler ve parfümlerle dolu mağazaların bulunduğu bir yer.

✔️ Istanbul New Airport Roma'ya uçuşları için eSky.com.tr’de özel fırsatlar mevcut mu?

eSky.com.tr web sitemizde düzenli olarak fırsatları ve seyahat tekliflerini düşük fiyatlarda güncellemekteyiz. Bizi takip edin ve ilham alın!

✔️

eSky.com.tr'de uçak bileti rezervasyonu yaparken ihtiyaçlarınıza göre farklı sigorta türleri de satın alabilirsiniz. Bu sayede seyahatiniz daha güvenli ve rahat olacaktır.

✔️ Istanbul New Airport Roma'ya destinasyonuna uçuş yaparken, konaklama rezervasyonu da yapabilirmiyim?

eSky.com.tr sitemizde Otel arama motoru sunmaktayız. Bunun sayesinde seyahat etmeden önce, konaklama yerinizi rezerve edebilirsiniz. Konaklama, biletten bağımsız olarak veya Uçuş + Otel paketinin bir parçası olarak da rezerve edebilirsiniz.

✔️ Hangi havayolları Istanbul New Airport Roma'ya uçuşları sunmakta?

eSky.com.tr sitemizde Istanbul New Airport Roma'ya uçuş teklifleri için sadece düşük maliyetli havayollarını değil, aynı zamanda yüksek standartta uzmanlaşmış olan havayollarını da sunmaktayız.

Havaalanları Roma'da

Istanbul New Airport - Roma güzergâhındaki popüler hava yolları

Otel mi arıyorsunuz? Roma'daki en iyi otelleri kontrol edin

Roma'da otel bul