Menüsü

Ryanair Puerto del Rosario'dan Liverpool'a uçak biletleri

Filtreleri göster

Liverpool

 • Genel bilgi

  Resmi dil: İngilizce
  Zaman dilimi: UTC+1 (yaz), UTC+0 (kış)
  Para birimi: İngiliz sterlini (GBP)

 • The Beatles

  Birleşik Krallık'ın Liverpool kentinde kurulmuş müzik grubu olan The Beatles şehrin sembollerinden. Bu nedenle Liverpool'a geldiğinizde The Beartles müzesini de ziyaret etmeyi unutmayın.

 • Müzeler

  Liverpool Avrupa'da en ektileyici müzeler koleksiyonuna sahip bir şehir. Merseyside Maritime müzesi oldukça etkileyici olmakla birlikte ziyaretçiler için ücretsizdir. Liverpool müzesi ise Birleşik Krallık'ın ilk şehre adanmış özel müzesidir.

 • Eğlence

  Liverpool gece hayatıyla övünebilecek bir şehir. Barları, gece kulupleri ve üst seviyede verdikleri kaliteli hizmeti nedeniyle gece hayatı severler için Liverpool çok farklı.

Liverpool Gezi Rehberi

Liverpool'da gezilecek yerler

Liverpool için futbola saplantılı bir şehir demek mümkün. Şehir ayrıca etkileyici bir kültürel mirasa sahip.  Şehir devamlı gelişmekte olup, devam eden kentsel yenilenme programı ile birlikte yavaş yavaş Liverpool dünyanın en güzel şehirlerinden birine dönüşme adına emin adınmlar ile ilerlemektedir. Ziyaretinizde düzenleyeceğiniz bir şehir turu ile birlikte oldukça isabetli bir iş yapmış olacaksızınız. Nitekim Liverpool mutlaka gezip görülmesi gereken bir yer. Şehir turunda bir rehber yardımı almanız çok daha isabetli olacaktır. Şehir merkezinin batısında yer alan Albert Dock'ın yanı sıra Trendy Ropewalks alanı şehrin cazibe merkezlerinden biridir. 

Havaalanları

Puerto del Rosario Liverpool