Menüsü

United Airlines İstanbul'dan Boston'a uçak biletleri

Filtreleri göster

Boston

 • Genel bilgi

  Resmi dil: İngilizce
  Zaman dilimi: UTC-4 (yaz), UTC-5 (kış)
  Para birimi: ABD doları (USD)

 • Görülmesi gereken yer

  Quincy Market aradığınız birçok lezzeti bulabileceğiniz  bir yer. Özellikle mutfakla aranız iyise burası sizin için bir yer.  

 • Bira

  Harpoon Brewery ve Bira Salonu sizlere çok sayıda bira çeşidi sunmaktadır. 1987 yılından bu yana açık olan bira fabrikasına  dünyanın bürçok yerinden ziyaretçiler gelmektedir.

 • Yerliler tarafından unutulmuş yerler

  Bağımsızlık Kalesi bu yerlerden biri. Bu kale 1850 yıllarında Castle Adasına inşa edilmiştir.  Burada şaşırtıcı derecede güzel manzaralar bulunmaktadır.

Boston Gezi Rehberi

ABD'nin en önemli şehirlerinden biri olan  Boston insanları Beyzbol severler için kutsal sayılan Fenmark Park'la cezbetmektedir. Amerikan kültürü ile tanışmak istiyorsanız buraya uğramalısınız. 1912 yılından bu yana Red Sox Beyzbol takımının oynadığı bu saha oldukça ilgi görmektedir. Boston'da görülmesi gereken yerleri şu şekilde sıralanabilir:

1.Halk Bahçesi - küçük bir park olmasına karşın rahatlamak ve stres atmak adına mükemmel bir yer. Burada ilginç hayvan heykelleri ve farklı ağaç çeşitleri ile oldukça hayran kalacağınız bir zaman dilimi geçirebileceksiniz. Eğer macera seviyorsanız  her zaman bir tekne turu da yapabilirsiniz.

2. Boston Çay Partisi Gemileri ve Müzesi - Amerikalı sömürgeciler tarafından Bristih'e karşı düzenlenen, Amerikan Bağımsızlık Savaşı'nın ilk adımı olarak da bilinmektedir. Bunu göz önünde bulundurduğumuzda buranın önemli bir yere sahip olduğunu görmekteyiz. Bu nedenşe burasını da görmeden gitmemek gerek. ,

3. Bunker Hill Anıtı - sizi etkilemeyi başarabilecek ihtişamlı bir yapıt. 67 metre yüsekliğindeki bu mimari yapı sıkça ziyaret edilen yerlerden. 

Havaalanları

İstanbul Boston

İstanbul - Boston güzergâhındaki popüler hava yolları