Menüsü

İstanbul'dan Dubai'ye uçak bileti ara

Filtreleri göster

Dubai

 • Genel bilgi

  Resmi dil: Arapça
  Zaman dilimi: UTC +4
  Para birimi: Dirhem (AED)

 • Rüya Oteller

  Dubai 7 yıldızlı hotele sahip bir şehir. 5 yıldızlı hotellerde  verilen hizmet düşünüldüğünde 7 yıldızlı bir hotelde nasıl bir hizmet alınacağı ve ne kadak lüks olabileceğini tahmin etmek çok da zor olmasa gerek.

 • Alışveriş

  Dubai bölgenin alışveriş merkezidir. Burada çok sayıda alışveriş merkezi, geleneksel Pazarlar (Çarşılar) ve oldukça uygun fiyata alışveriş yapılabilecek yerler bulunmaktadır. Bu nedenle alışveriş tutkuları için Dubai çok isabetli bir seçim olacaktır.

 • Alışkanlıklar

  Dubai'de alkol satılan yerlere rastlamanız neredeyse mümkün değildir. Alkollü içecekerlere sadece gece kulüplerinde, duty-free merkezlerinde ve otellerde ulaşabilirsiniz.

Dubai Gezi Rehberi

Dubai'de Görülecek Yerler

Dubai enlerin yer aldığı bir şehir.  Dünyanın en uzun binası Burj Khalifa tam 829.5 m ve Dubai'de bulunmakta. Dünyanın en büyük alışveriş merkezi Dubai Mall, dünyanın en büyük çeşmesi,en lüks hoteli Burj Al Arap,  en büyük yapay adası, en hızlı asansörü ve daha nicesi Dubai'de. Şehrin böyle bir düzeye ulaşmasının nedeni burada başlatılan büyük projelerin birer birer hayata geçmesi olmuştur. Özellikle Yapay palmiye adası muhteşem bir projedir ve tüm dünyanın dükkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Dubai golf sahaları, büyük parkları, 45 derece sıcaklığa rağmen kurulmuş olan Dünyanın en büyük kayak pistlerinin bulunduğu Ski Dubai tam anlamıyla her insanın istediğini bulabileceği bir şehir. Dubai'nin plajları renkli oyunlarla, pikniklerle ve farklı su sporları çeşitleri ile oldukça canlı. Fakat plajlarda üstüz bulunmak yasak. Çöldeki Safari ve Bedevi kampı mutlaka görülmesi gereken yerlerden. Dubai aynı zamanda Abu Dhabi'ye sadece 1 saat mesafede yer almaktadır.

✔️ İstanbul'dan Dubai'ye uçuşları için eSky.com.tr’de özel fırsatlar mevcut mu?

eSky.com.tr web sitemizde düzenli olarak fırsatları ve seyahat tekliflerini düşük fiyatlarda güncellemekteyiz. Bizi takip edin ve ilham alın!

✔️

eSky.com.tr'de uçak bileti rezervasyonu yaparken ihtiyaçlarınıza göre farklı sigorta türleri de satın alabilirsiniz. Bu sayede seyahatiniz daha güvenli ve rahat olacaktır.

✔️ İstanbul'dan Dubai'ye destinasyonuna uçuş yaparken, konaklama rezervasyonu da yapabilirmiyim?

eSky.com.tr sitemizde Otel arama motoru sunmaktayız. Bunun sayesinde seyahat etmeden önce, konaklama yerinizi rezerve edebilirsiniz. Konaklama, biletten bağımsız olarak veya Uçuş + Otel paketinin bir parçası olarak da rezerve edebilirsiniz.

✔️ Hangi havayolları İstanbul'dan Dubai'ye uçuşları sunmakta?

eSky.com.tr sitemizde İstanbul'dan Dubai'ye uçuş teklifleri için sadece düşük maliyetli havayollarını değil, aynı zamanda yüksek standartta uzmanlaşmış olan havayollarını da sunmaktayız.

Havaalanları

İstanbul Dubai

Havaalanına git

İstanbul - Dubai güzergâhındaki popüler hava yolları

Otel mi arıyorsunuz? Dubai'deki en iyi otelleri kontrol edin

Dubai'de otel bul