Menüsü

United Airlines İstanbul'dan Miami'ye uçak biletleri

Filtreleri göster

Miami

 • Genel bilgi

  Resmi dil: İngilizce
  Zaman dilimi: UTC-4 (yaz), UTC-5 (kış)
  Para birimi: ABD doları (USD)

 • En iyi dondurma

  Eğer sizde dondurma sevenlerdenseniz Azucar'ın dondurma çeşitlerini tatmanızda yarar var. En popüler dondurması Abuela Maria. Neden bu kadar meşhur olduğunu anlamak için tek yapmanız gereken sadece tadına bakmak. 

 • Güney'den Beşinci Cadde

  Lincoln Road Alışveriş Merkezi Miami'nin cazibe merkezi. Burada yer alan Kahve dükkanları, kültürel yapılar ve mağzaları dolaşırken zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. 

 • Rehberli bir tur

  Şehri tanımak istiyorsanız bunu helikopter, deniz uçağı veya balon ile yapabilirsin. Bunların yanısıra sürat teknesi ile veya özel jeep turları ile de bunu yapabilirsin. 

Miami Gezi Rehberi

Miami deyince akla otomatik olarak üç şey geliyor: güneşli plajlar, sanatsal mimari yapılar ve rahat ruh hali. Vücüdunuzu kuma sokmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden plaja gidin. Eğer bir sanatsever iseniz Art Basel of America sizin için çok isabeti bir seçim olacaktır.Genellikle Aralık ayında gerçekleşen dünyanın dört bir yanından 4000'den fazla sanatçının katılımı ile gerçekleşen 250'nin üzerinde sergi sizin sanatla içiçe olmanıza vesile olacaktır.  Yeşil  ve egzotik yerler açısından da zengin olan Miami'de yer alan Tropikal Fairchild Botanik Bahçesi muhakkak görülmesi gereken bir yer. Özellikle Orman Adası kaçırılmaması gereken bir yer.

Budanın ruh halinden de bahsedek olursak onların gece hayatına bakmamızda fayda var. Miami'nin en populer kulubü LIV. Burada neredeyse devamlı ünlülere rastlamanız mümkün.

Havaalanları

İstanbul Miami

İstanbul - Miami güzergâhındaki popüler hava yolları