Menüsü

Ryanair Krakov'dan Burgas'a uçak biletleri

Filtreleri göster

Burgas

 • Genel bilgi

  Resmi dil: Bulgarca
  Zaman dilimi: UTC+3 (yaz), UTC+2 (kış)
  Para birimi: Bulgar levası (BGN)

 • Deniz Bahçesi

  Burgaz'ın Deniz Bahçesi hemen şehrin merkezinde yer almaktadır ve hemen deniz kıyısında bulunmaktadır. Mükemmel bitki örtüsü , çok sayıda heykeli ve eğlence seçenekleri  ile şehrin oldukça ilginç bir yeridir.

 • Burgaz Ruhu

  Son yıllarda The Spirit of Bourgas Festivali Avrupa'da oldukça fazla populerite  kazanmıştır.Bu festivalde Moby,Leftfield, Prodigy, Juan Alvarez, Armin Van Beuren, Mark Knight,Fed Le Grand and daha nice sanatçılar sahne almaktdır.

 • Kültür

  Burgaz'da bazı Tarihsel, arkeolojik,Etnografik ve doğal bilimler müzelerini gezerek, farklı tiyatroları, kültür evlerini, opera ve sanat galerilerini ziyaret ederek şehrin kültürel zenginliğini görme imkanına sahip olacaksınız.

Burgaz Gezi Rehberi

Burgaz Bulgaristan'ın en büyük 4. şerhi olmakla birlikte Güneydoğu Bulgaristan'ın ekonomi, ulaşım ve eğitim merkezi konumundadır. Karadenizin kıyısında yer alan şehir ülkenin en büyük limanına ve en büyük 2. havalimanına sahiptir. Birçok turist için Burgas, şehrin kuzeyinde yer alan Pomorie, Nessebar, Sunny Beach,Vlas ve Obzor,güneyinde yer alan Sozopol, Dyuni, Primorsko,Kiten, Lozenetler, Ahtopol ve Sinemorets gibi turistik yerlerin ara durağın konumundadır. Eğer Burgas şehrinde kalmaya karar verirseniz ne kadar güzel, enerjik, geniş bir yaya merkezine sahip, muhteşem deniz bahçesine, zengin bir tarihe sahip ilginç bir şehir olduğuna şahit olacaksınız. Burgaz'ın 260'ın üzerinde binası kültürel miras olarak korunmaktadır. Şehirde oldukça uygun fiyata hoteller ve bölgedeki en iyi restoranlara rastlamak mümkün.Son yıllarda şehir The Spirit of Bourgas festivali ile ün salmıştır. Bu festivale Avrupa'nın her yerinden kaliteli müzik hayranları katılmaktadır. Bunun yanı sıra Burgas Blues and Jazz Festivali, Bourgas and the Sea bigi festivaller de düzenlenmektedir. Burgas korunmuş doğal güzelikleri ile doğa severler için de olduça cazip bir şehirdir. Burada yılın her bölümünde zengin kuş çeşitlerini görme imkanına sahip olacaksınız.

Havaalanları

Krakov Burgas

Krakov - Burgas güzergâhındaki popüler hava yolları