Menüsü

Wizz Air Katowice'den Milano'ya uçak biletleri

Filtreleri göster

Milano

 • Genel bilgi

  Resmi dil: İtalyanca
  Zaman dilimi: UTC+2 (yaz), UTC+1 (kış)
  Para birimi: Euro (EUR)

 • Moda merkezi

  "Moda Haftası", dünyadaki en köklü moda olaylarından biridir ve yılda iki kez (Şubat ve Eylül) gerçekleşir. Şov ünlülerle dolu -  ömrünüzde en az bir kez görmelisiniz!

 • Milano alışveriş demek

  Alışveriş çılgınlığı içindeyseniz, Milano aradığınız şehir! Yerliler bunun için Galleria Vittorio Emanuele'yi öneriyorlar - renkli ve kalabalık bir alışveriş merkezi barındıran 19. yüzyıldan kalma bir bina.

 • Bosco verticale - kaçırmamanız gereken bir bina

  Stazione Centrale'in yakınında bulunan bina, her balkondaki bitkilerle ve küçük ağaçlarla kaplı olup, dikey bir bahçeye benzemektedir. Binanın kendisi oldukça ilginç bir mimariye sahip, bu yüzden onu kesin görmelisiniz!

Milano Gezi Rehberi

Oldukça çelişkili bir şehir olan Milano etkileyici binaları ile göze çarpmaktadır. Il Duomo kilisesi şehrin sembolü halini almıştır.Il Duomo  İtalya ve Avrupa'da yar alan en büyük kiliselerden biridir. Eğer Milano'da daha uygun fiyata turlamak isterseniz birkaç tavsiyemiz olacak.

 1. Acquario Civico
  Viale Gadio'da yer almakta olan akvaryum dünyanın eski yapıtlarından biridir. Farklı balık çeşitlerini görme imkanın sahip olabileceğiniz akvaryum binası Dünya'nın en eski yapıtlarındandır. Buraya giriş ücretsizdir.
 2. Galleria Vittorio Emanuele
  Şehrin tam kalbinde yer alan bu ticaret merkezi oldukça hareketlidir ve cazibe merkezlerden biri konumundadır. Burada yürüyüş yapmanız sizi deyim yerinde ise deşarj edecek.
 3. Rotonda della Besana
  Enrico Besana'da bulunmakta ve Il Duomo'ya 20 dakika mesafede yer almaktadır ve şehirdeki en ilginç yerlerden biridir. Kuşbakışı bakıldığında artı şeklinde görülen bir kilise. Günümüzde, kültürel etkinlikler düzenlemek için kullanılmaktadır.

Havaalanları

Katowice Milano

Katowice - Milano güzergâhındaki popüler hava yolları