Menüsü

Manchester'den uçak bileti ara

Manchester

 • Genel bilgi

  Resmi dil: İngilizce
  Zaman dilimi: UTC+1 (yaz), UTC+0 (kış)
  Para birimi: İngiliz sterlini (GBP)

 • Futbol

  Manchester United ve City, dünyanın ünlü iki ekibine ek olarak, İngiltere'nin görkemli tarihini ve tüm takımlarını anlatan şaşırtıcı Ulusal Futbol Müzesi futbol sevginizi katlıyor.

 • Müzeler

  Manchester'ın unvanını gri ve donuk bir şehir olarak değiştirmeyi başaran, olağanüstü müzeler. Kent Müzesi, Bilim ve Sanayi Müzesi, İnsanlar Müzesi, Savaş Müzesi ve Futbol Müzesi ziyaret edilecek başlıca turistik yerler arasında.

 • Parklar

  Manchester'da yürüyüşler ve rekreasyon için birkaç büyük park var. Şehir gürültüsünden kurtulmak, arkadaşlarınızla birkaç saat geçirmek, köpeğinizi gezdirmek, ördekleri beslemek ve kuş sesleri dinlemek için harika bir yer.

Manchester Gezi Rehberi

Manchester Gezilecek Yerler

Manchester'ın yerel radyo istasyonu hava durumundaki takma adı ile "Dünyanın en büyük şehri". Bu bir miktar kibirli yaklaşımın arkasındaki Manchester yerlileri sizi muhteşem bir şehirde ikamet ettiklerine ikna ediyorlar. Müzelerde, galerilerde ve sanat merkezlerinde zengin bir tarih ve kültür karışımı sergileniyor ancak Manchester'ı gerçekten eğlenceli yapan hedonizmin girdabı, kendinizi mutluluğa bırakarak yemek, içmek ve dans etmenizi sağlıyor.

The Smiths ve Oasis gibi gruplar dahil efsanevi futbol kulübü ve müzik dünyasında dünyaca ünlü olan bu spor ve sanat merkezi son derece misafirperver. Sözde "Kuzey Sermayesi", sanayileşme gerilemesini ve İkinci Dünya Savaşı'nın bombalanarak bugün iki milyondan fazla insana sahip olan kendinden emin ve kozmopolit bir şehir haline getiriyor.

Manchester'daki gözde mekanlar arasında tiyatrolar, galeriler, restoranlar, kafeler ve hediyelik eşya dükkanları, sayısız alışveriş olanağına sahip Affleck'in kapalı pazarı ve İngiltere'nin ilk gay, transeksüel bölgesi olarak bilinen gay mahallesi dahil olmak üzere Lowry kompleksi yer alıyor.

✔️ Manchester'den uçuşları için eSky.com.tr’de özel fırsatlar mevcut mu?

eSky.com.tr web sitemizde düzenli olarak fırsatları ve seyahat tekliflerini düşük fiyatlarda güncellemekteyiz. Bizi takip edin ve ilham alın!

✔️

eSky.com.tr'de uçak bileti rezervasyonu yaparken ihtiyaçlarınıza göre farklı sigorta türleri de satın alabilirsiniz. Bu sayede seyahatiniz daha güvenli ve rahat olacaktır.

✔️ Manchester'den destinasyonuna uçuş yaparken, konaklama rezervasyonu da yapabilirmiyim?

eSky.com.tr sitemizde Otel arama motoru sunmaktayız. Bunun sayesinde seyahat etmeden önce, konaklama yerinizi rezerve edebilirsiniz. Konaklama, biletten bağımsız olarak veya Uçuş + Otel paketinin bir parçası olarak da rezerve edebilirsiniz.

✔️ Hangi havayolları Manchester'den uçuşları sunmakta?

eSky.com.tr sitemizde Manchester'den uçuş teklifleri için sadece düşük maliyetli havayollarını değil, aynı zamanda yüksek standartta uzmanlaşmış olan havayollarını da sunmaktayız.

Havaalanları Manchester'de

Manchester'den uçan popüler hava yolları