Menüsü

Wizz Air Tel Aviv'den Debrecen'e uçak biletleri

Filtreleri göster

Debrecen

 • Genel bilgi

  Resmi dil: Macarca
  Zaman dilimi: UTC+2 (yaz), UTC+1 (kış)
  Para birimi: Forint (HUF)

 • Termal banyolar

  Debrecen Avrupa'nın En büyük madeni merkezerinden biridir. Madeni kaynaklar bakımından zengin olan şehir tedavi programları çerçevesinde çok sayıda kişi gelmektedir.

 • Şehir bölgesi

  Doğa severler için Erdspuszta ve Hortobágy görülmesi gereken yerler. Temiz hava almak ve stres atmak adına ideal bir tercih olacaktır.

 • Oteller

  Şehir ziyaretçilerine konaklama bakımından oldukça fazla seçenekler sunmaktadır. Şehirde 3 veya 4 yıldızlı hotellerin yanı sıra pasiyonlar, evler ve kampingler bulunmaktadır. 

Debrecen Gezi Rehberi

16. yüzyıldan bu yana muhafazakârlığın ve zenginliğin simgesi olan Debrecen Macaristan'ın 2. en büyük sehridir. Ülkenin en canlı ve en hoş koşelerinden biridir. Şehir dinamik kültürel ve entelektüel mirasa sahiptir. Yıl boyunca şehirde farklı etkinlikler, sergiler, folklor etkinlikleri, spor ve eğlence programları düzenlenmektedir.  Şehir mutheşem  tarihi anıtlar koleksiyonları ve yerel halk gelenekleri ile herkesi büyülemektedir. Aynı zamanda bir üniversite merkezi olan Debrecen, ekonomik, bilimsel, eğitimsel ve kültürel şehir yaşantısını daha efektif bir şekilde kaynaştırmak adına konferanslar ve bilimsel toplantılar düzenlemektedir. Şehrin merkezinde Büyük Kilise ve tarihi Hotel Aranybika yer almaktadır. Kent parkı yürüyüş yapmak için ve huzurlu bir vakit geçirmek adına oldukça isabetli bir tercih. Şehirde müzeleri dolaşarak, termal banyolara giderek  veya kovboy şovlarını izleyerek güzel vakit geçirebileceksiniz.

Havaalanları

Tel Aviv Debrecen

Tel Aviv - Debrecen güzergâhındaki popüler hava yolları