Menüsü

Afganistan'dan İrlanda'ya uçak bileti ara

İrlanda

 • Dublin
 • Cork
 • Tralee
 • Shannon
 • Genel bilgi

  Resmi dil: İrlandaca, İngilizce
  Zaman dilimi: UTC+1 (yaz), UTC+0 (kış)
  Para birimi: Euro (EUR)

 • Kaçınılması gerekenler

  Şehirdeki Tapınak Barına giderken zamanlamaya dikkat etmek gerek. Nitekim burada sarhoşlar mesken edinmişlerdir.

 • Bir İrlandalı'ya asla söyleyememeniz gereken şey

  Bir İrlandalıya asla bir İngiliz olduğunu söylemeyin, çünkü bu bir kavganın başlangıç nedeni olacaktır.

 • Kaçırılmaması gereken şey

  İrlanda'nın 26 kontluğundan biri olan Clare mutlaka görülmesi gereken yerlerden. Burada yapacağını sahil yürüyüşleri ve uçurumları ile ilginç ve güzel bir doğasal yapıya sahip. Burayı dolaşmak için bir rehberden yardım almanız hiç de fena olmayacaktır. 

Dublin Gezi Rehberi

İrlanda'nın başkenti şüphesiz çok eğlenceli bir şehir.  Kendinize canlı bir destinasyona arıyorsanız Dublin tam size göre. Alkol ve parti bu şehirde kesinlikle sık karşılasacağınız şeyler. Dublin Avrupa'nın en genç nüfusuna  sahiptir.  Nüfusunun yarısından fazlası 25 yaşın altındadır. Bu şehirde alkolun fazla tüketilmesindeki ana unsurlardan biri de burada bulunan St James Gate Brewery'de yer alan Ginness Storehous bira fabrikası. Burada günde  10 milyon pintin üzerinde bira üretilmektedir. Dublin'de Trinity College kütüphanesinde bulunan „The Book Of Kells”ziyaretçiler tadafından oldukça ilgi görmektedir. Bunun yanı sıra The Zoo The National Gallery'de Picasso'ya, Monet'e veya Van Gogh'a ait eserler dahil olmak üzere 2500'den fazla tablo ve 10000'den fazla resim bulunmaktadır. Şehir aynı zamanda Avrupa'nın en ilginç su parklarına da sahiptir.

✔️ Afganistan'dan İrlanda'ya uçuşları için eSky.com.tr’de özel fırsatlar mevcut mu?

eSky.com.tr web sitemizde düzenli olarak fırsatları ve seyahat tekliflerini düşük fiyatlarda güncellemekteyiz. Bizi takip edin ve ilham alın!

✔️

eSky.com.tr'de uçak bileti rezervasyonu yaparken ihtiyaçlarınıza göre farklı sigorta türleri de satın alabilirsiniz. Bu sayede seyahatiniz daha güvenli ve rahat olacaktır.

✔️ Afganistan'dan İrlanda'ya destinasyonuna uçuş yaparken, konaklama rezervasyonu da yapabilirmiyim?

eSky.com.tr sitemizde Otel arama motoru sunmaktayız. Bunun sayesinde seyahat etmeden önce, konaklama yerinizi rezerve edebilirsiniz. Konaklama, biletten bağımsız olarak veya Uçuş + Otel paketinin bir parçası olarak da rezerve edebilirsiniz.

✔️ Hangi havayolları Afganistan'dan İrlanda'ya uçuşları sunmakta?

eSky.com.tr sitemizde Afganistan'dan İrlanda'ya uçuş teklifleri için sadece düşük maliyetli havayollarını değil, aynı zamanda yüksek standartta uzmanlaşmış olan havayollarını da sunmaktayız.