Menüsü

Arnavutluk'tan Brezilya'ya uçak bileti ara

Brezilya

 • Sao Paulo
 • Natal
 • Vitoria
 • Manaus
 • Rio de Janeiro
 • Goiania
 • Maceio
 • Genel bilgi

  Resmi dil: Portekizce
  Zaman dilimi: UTC-3 (yaz), UTC-2 (kış)
  Para birimi: Brezilya reali (BRL)

 • Müzeler

  Brezilya'nın ana kültür merkezlerinden biri olan Sao Paulo, ülkenin ana müzelerinin çoğunu bünyesinde bulundurmaktadır. Bunlardan bazıları; MASP, Ipiranga Müzesi, Kutsal Sanat Müzesi, Portekiz Dil Müzesi, São Paulo Eyaletindeki Pinacoteca ve Sao Paulo Hayvanat Bahçesi görülmesi gereken önemli müzeler ve alanlardan bazılarıdır.

 • Spor

  Futbol ülke genelinde ki en yagın spor dalıdır. Sao Paulo şehri ülkenin en büyük 3 futbol takımına( São Paulo, Palmeiras ve Corinthians) ve en modern 3 futbol stadyumuna(Morumbi, Corinthians Arena and Allianz Park veya Palmeiras Arena) ev sahipliği yapmaktadır. Bunlara ek olarak, Autodromo de Interlagos'da düzenlenen Brezilyalı Formula 1 Grand Prix'sine ve Sao Paulo Indy 300'e ev sahipliği yapıyor.

 • Moda

  Dünyadaki en lüks sekizinci sokak olarak kabul edilen Oscar Freire Caddesi yaklaşık 900 metre uzunluğunda olup 200'den fazla yerli ve yabancı markayı bu cadde bulundurmaktadır. Kent, moda dünyasında trendler üreten ana merkezlerden biri olup São Paulo Moda Haftası'nda dünyanın en önemli moda haftalarından biri olarak kabul edilmektedir.

Sao Paulo Gezi Rehberi

Brezilya, Amerika kıtası ve tüm güney yarımkürede yer alan en büyük ve en kalabalık şehirdir. Mali ve ekonomik açıdan bakıldığında, ülkenin başkentidir. Sao Paulo, küresel sahnede en etkili Brezilyalı kozmopolitan bir şehirdir. Alışveriş severlerin favorisi olan: Oscar Freire Caddesi, dünyadaki en lüks sekizinci cadde unvanına sahiptir ve neredeyse 900 metre uzunluğunda ve 200'den fazla mağazadan oluşmaktadır.Bir diğer cadde olan 25th Street, Latin Amerika'nın en büyük açık hava alış veriş alanıdır. Eyaletin başkentinde üç binden fazla mağaza ve 50'den fazla alışveriş merkezi bulunuyor. Hem alış veriş hem de gastronomik anlamda şehirde bir çok alternatif bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; Lokantaya adını veren ünlü şef Salvatore Loi, modern İtalyan mutfağını size sunar, Lima Restobar, Peru şefi Marco Espinoza tarafından işletiliyor ve ülkenin kültürel mutfağına odaklanıyor, başka bir seçenek ise Tan Tan Noodle Bar, bir oryantal mutfağıdır. Tüm bunların yanında, bu büyüklükte ki bir şehirde bir çok önemli anıt, parklar ve müzeler bulunmaktadır. MASP, Ibirapuera Parkı, São Paulo Botanik Bahçesi ve Avenida Paulista görülmesi gereken önemli yerler arasındadır. Uluslararası Sanat Biennial, Brezilya Formula 1 Grand Prix, Sao Paulo Moda Haftası ve LGBT Pride Geçit Töreni gibi etkinlikler dünya çapında büyük yankı uyandırmaktadır.

✔️ Arnavutluk'tan Brezilya'ya uçuşları için eSky.com.tr’de özel fırsatlar mevcut mu?

eSky.com.tr web sitemizde düzenli olarak fırsatları ve seyahat tekliflerini düşük fiyatlarda güncellemekteyiz. Bizi takip edin ve ilham alın!

✔️

eSky.com.tr'de uçak bileti rezervasyonu yaparken ihtiyaçlarınıza göre farklı sigorta türleri de satın alabilirsiniz. Bu sayede seyahatiniz daha güvenli ve rahat olacaktır.

✔️ Arnavutluk'tan Brezilya'ya destinasyonuna uçuş yaparken, konaklama rezervasyonu da yapabilirmiyim?

eSky.com.tr sitemizde Otel arama motoru sunmaktayız. Bunun sayesinde seyahat etmeden önce, konaklama yerinizi rezerve edebilirsiniz. Konaklama, biletten bağımsız olarak veya Uçuş + Otel paketinin bir parçası olarak da rezerve edebilirsiniz.

✔️ Hangi havayolları Arnavutluk'tan Brezilya'ya uçuşları sunmakta?

eSky.com.tr sitemizde Arnavutluk'tan Brezilya'ya uçuş teklifleri için sadece düşük maliyetli havayollarını değil, aynı zamanda yüksek standartta uzmanlaşmış olan havayollarını da sunmaktayız.

Arnavutluk - Brezilya güzergâhındaki popüler hava yolları