Menüsü

Arnavutluk'tan Nikaragua'ya uçak bileti ara

Nikaragua

 • Managua
 • Genel bilgi

  Resmi dil: İspanyolca
  Zaman dilimi: UTC -6
  Para birimi: Nikaragua Kordoba orosu (NIO)

 • Managua’da Ne Yapılır?

  Cerro Negro Volcano’da kum kayağı yapmak çok eğlencelidir. Kültür Sarayı’na giderek tarihte uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Hiç şüphe etmeden ve düşünmeden Huellas de Acahualinca giderek 6 bin yıl öncesine dayanan volkanik çamur da yer alan ayak izleri görerek Nikaragua'daki insan nüfusunun ilk kanıtlarını kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

 • Gastronomi

  Managua şehri, zengin bir yemek kültürüne ve mutfağa sahiptir. Pek çok farklı yemek çeşidini burada keşfetmek mümkündür. Yemek kültüründe ağırlıklı olarak et, balık, deniz ürünleri ve meyveler yer almaktadır. La Terraza Peruana, Acholado ve Pisco en çok bilinen yemeklerden bazılarıdır.

 • Kültür

  Managua şehri, Nikaragua ülkesinin kültür başkentidir. Managua’da yer alan kültür yerli kültürlerin karışımıdır (Chorotega ve Nahuatl), İspanyol ve Afrika kültürleri harmanlanmış bir şekilde Managua’da devam etmektedir. Bu karışımı, tipik danslarda, gündelik hayatta, gastronomide ve mümkün olan her yerde görmek mümkündür.

Managua Gezi Rehberi

Managua, Nikaragua'nın başkenti Pasifik Okyanusu'nda bulunan ve yaklaşık 2 milyon nüfusa sahip olan ülkenin en önemli kentidir. Managu sıcak bir şehirdir, ortalama sıcaklığı 28 ila 32 ° C arasında değişen tropikal bir iklime sahiptir. Managua yer alan tanınmış kumsallar, kolay erişim ve lüks hizmetleriyle oldukça popülerdir. Hala el değmemiş bir çok doğa harikası alan macera seveler için paha biçilmez olanaklar sunmaktadır. Ayrıca üç önemli doğal rezervi vardır: İki krater gölüne sahip olan Chiltepe Yarım Adası ve şelaleleri olan El Chocoyero - El Brujo parkları Managua kenti için çok önemlidir. Ulusal eğitim merkezi olan Managua, ulusun prestijli üniversitelerinin çoğuna ve orada eğitim görmüş yüksek öğretim kurumlarına sahiptir.

✔️ Arnavutluk'tan Nikaragua'ya uçuşları için eSky.com.tr’de özel fırsatlar mevcut mu?

eSky.com.tr web sitemizde düzenli olarak fırsatları ve seyahat tekliflerini düşük fiyatlarda güncellemekteyiz. Bizi takip edin ve ilham alın!

✔️

eSky.com.tr'de uçak bileti rezervasyonu yaparken ihtiyaçlarınıza göre farklı sigorta türleri de satın alabilirsiniz. Bu sayede seyahatiniz daha güvenli ve rahat olacaktır.

✔️ Arnavutluk'tan Nikaragua'ya destinasyonuna uçuş yaparken, konaklama rezervasyonu da yapabilirmiyim?

eSky.com.tr sitemizde Otel arama motoru sunmaktayız. Bunun sayesinde seyahat etmeden önce, konaklama yerinizi rezerve edebilirsiniz. Konaklama, biletten bağımsız olarak veya Uçuş + Otel paketinin bir parçası olarak da rezerve edebilirsiniz.

✔️ Hangi havayolları Arnavutluk'tan Nikaragua'ya uçuşları sunmakta?

eSky.com.tr sitemizde Arnavutluk'tan Nikaragua'ya uçuş teklifleri için sadece düşük maliyetli havayollarını değil, aynı zamanda yüksek standartta uzmanlaşmış olan havayollarını da sunmaktayız.