Menüsü

Arnavutluk'tan Portekiz'e uçak bileti ara

Portekiz

 • Lizbon
 • Porto
 • Faro
 • Genel bilgi

  Resmi dil: Portekizce
  Zaman dilimi: UTC+1 (yaz), UTC+0 (kış)
  Para birimi: Euro (EUR)

 • Oceanarium

  Lizbon, Avrupa'nın en büyük akvaryumunua ev sahipliği yapmaktadır. Akvaryumda Penguenlerden ve köpekbalıklarına kadar farklı deniz türleri yer almaktadır. 16 binin üzerinde canlının bulunduğu akvaryumda 450'nin üzerinde farklı tür yer almaktadır. 

 • Köprüler

  Tejo Nehri nehri üzerine kurulmuş olan iki köprü şehrin sembollerinden biridir. Halk arasında 25 Nisan köprüsü ve Vasco da Gama köprüsü olarak bilinmektedir. Avrupa'nın en uzun köprüsüdür.

 • Fado

  Lizbon'daki küçük çadır tapınağına gittiğinizde Portekiz'in geleneksel müziğini dinleme imkanına sahip olacaksınız.

Lizbon Gezi Rehberi

Portekiz’in başkenti ve en büyük şehri Lizbon yedi tepe üzerine kurulmuş şehirdir. Lizbon oldukça renkli, canlı ve artistik bir şehir. Başkentte yer alan müzeler Portekiz tarihinin ne kadar zengin olduğunu anlatan en önemli yerlerden biridir. Şehrin mimari güzelliğinin tadını çıkarmak isterseniz Monument of Discoveries, the Jeronimush Monastery, the Belene Tower ve  the Castelo de São Jorge gibi yerleri ziyaret etmekte fayda var. Şehrin önemli noktalarından biri de Rossio Meydanı'dır. Burası Ortaçağ'dan bu yana halkın buluşma noktası olarak kullanılmaktadır. Hoş zaman geçirmek istiyorsanız temiz havasından, güzel kokulu kahvesinden Ulusal Tiyatrosundan istifade ederek bunu yapabilmektesiniz.  Şehrin dik sokaklarını dolaşırken geleneksel  müzik (Fado) dinleme fırsatını yakalayacaksınız. Eski tramvaylar şehrin cazibe merkezlerinden biridir.  

✔️ Arnavutluk'tan Portekiz'e uçuşları için eSky.com.tr’de özel fırsatlar mevcut mu?

eSky.com.tr web sitemizde düzenli olarak fırsatları ve seyahat tekliflerini düşük fiyatlarda güncellemekteyiz. Bizi takip edin ve ilham alın!

✔️

eSky.com.tr'de uçak bileti rezervasyonu yaparken ihtiyaçlarınıza göre farklı sigorta türleri de satın alabilirsiniz. Bu sayede seyahatiniz daha güvenli ve rahat olacaktır.

✔️ Arnavutluk'tan Portekiz'e destinasyonuna uçuş yaparken, konaklama rezervasyonu da yapabilirmiyim?

eSky.com.tr sitemizde Otel arama motoru sunmaktayız. Bunun sayesinde seyahat etmeden önce, konaklama yerinizi rezerve edebilirsiniz. Konaklama, biletten bağımsız olarak veya Uçuş + Otel paketinin bir parçası olarak da rezerve edebilirsiniz.

✔️ Hangi havayolları Arnavutluk'tan Portekiz'e uçuşları sunmakta?

eSky.com.tr sitemizde Arnavutluk'tan Portekiz'e uçuş teklifleri için sadece düşük maliyetli havayollarını değil, aynı zamanda yüksek standartta uzmanlaşmış olan havayollarını da sunmaktayız.

Arnavutluk - Portekiz güzergâhındaki popüler hava yolları