Menüsü

Aland'dan Avusturya'ya uçak bileti ara

Avusturya

 • Viyana
 • Salzburg
 • Graz
 • Innsbruck
 • Klagenfurt
 • Genel bilgi

  Resmi dil: Almanca
  Zaman dilimi: UTC+2 (yaz), UTC+1 (kış)
  Para birimi: Euro (EUR)

 • En güzel şnitzel

  Bu lezzeti bulabileceğiniz yer 1905 yılından bu yana hizmet veren Figlmueller. Doğru kalınlıkta hazırlanmış, en güzel şekikde süslenmiş şnitzel mükemmel bir lezzet. 

 • En iyi kafeler

  Şehirdeki en iyi kafeler listesinde başı Caf é çekmektedir.Burada Avusturya  tarzı kafelerden olan Café Pruckel and Café Sperl bulunmaktadır. 

 • Viyana kartı

  Bu kart size hemen hemen her türlü hizmeti sunmaktadır. Bu kart 60'ın üzerinde müze dahil olmak üzere, otobüs turları, metro, tramvay ve otobüs biletlerini ve daha başka hizmetleri kapsamaktadır. 

Viyana Gezi Rehberi

Viyana denince akla Schonbrun Sarayı, St. Stephen Katedrali veya Mariahilfer Straße'de alışveriş yapma  gelmektedir. Viyana'da 2000'in üzerinde yeşil alan bulunmaktadır. Bunların arasında 400'den fazla gül çeşidini bulabileceğiniz Volksgarten parkı. Kuşkusuz Viyana'da yemeğe gereken önem verilmektedir. Avusturya yemeklerinden beisl, dana eti goulash  ve abiberli tavuğu önerebiliriz. Avusturya aperatiflerinden biri Izgara sosisi bosna'dır . Bosna sokaklarda hem ucuz hem de lezzetli olarak satılmaktadır. Zum kleinen Sacher'i de denemenizi tavsiye ederiz. Tatlılar söz konusu olduğunda, elmalı tatlısı başlarda gelmektedir .Aynı şekilde Linztorte de aynı derecede lezzetlidir. 

✔️ Aland'dan Avusturya'ya uçuşları için eSky.com.tr’de özel fırsatlar mevcut mu?

eSky.com.tr web sitemizde düzenli olarak fırsatları ve seyahat tekliflerini düşük fiyatlarda güncellemekteyiz. Bizi takip edin ve ilham alın!

✔️

eSky.com.tr'de uçak bileti rezervasyonu yaparken ihtiyaçlarınıza göre farklı sigorta türleri de satın alabilirsiniz. Bu sayede seyahatiniz daha güvenli ve rahat olacaktır.

✔️ Aland'dan Avusturya'ya destinasyonuna uçuş yaparken, konaklama rezervasyonu da yapabilirmiyim?

eSky.com.tr sitemizde Otel arama motoru sunmaktayız. Bunun sayesinde seyahat etmeden önce, konaklama yerinizi rezerve edebilirsiniz. Konaklama, biletten bağımsız olarak veya Uçuş + Otel paketinin bir parçası olarak da rezerve edebilirsiniz.

✔️ Hangi havayolları Aland'dan Avusturya'ya uçuşları sunmakta?

eSky.com.tr sitemizde Aland'dan Avusturya'ya uçuş teklifleri için sadece düşük maliyetli havayollarını değil, aynı zamanda yüksek standartta uzmanlaşmış olan havayollarını da sunmaktayız.