Menüsü

Aland'dan Dominik Cumhuriyeti'ne uçak bileti ara

Dominik Cumhuriyeti

 • Punta Cana
 • Santo Domingo
 • El Catey
 • Santiago De Los Caballeros
 • La Romana
 • Genel bilgi

  Resmi dil: İspanyolca
  Zaman dilimi: UTC -4
  Para birimi: Dominik pezosu (DOP)

 • Golfçüler ve Golf Meraklıları İçin

  Punta Cana, golfçüler için ideal bir yerdir. Bu güzel, doğal ortamda rahatlayabileceğiniz ve çeşitli turnuvalarda yer alabileceğiniz birçok alan bulunmaktadır. Eğitmenler eşliğinde golf oynamayı öğrenebilirsiniz.

 • Karnaval Meraklıları İçin

  Punta Cana, golfçüler için ideal bir yerdir. Bu güzel, doğal ortamda rahatlayabileceğiniz ve çeşitli turnuvalarda yer alabileceğiniz birçok alan bulunmaktadır. Eğitmenler eşliğinde golf oynamayı öğrenebilirsiniz.

 • Fiyatlarda Pazarlık Yapın

  Punta Cana, golfçüler için ideal bir yerdir. Bu güzel, doğal ortamda rahatlayabileceğiniz ve çeşitli turnuvalarda yer alabileceğiniz birçok alan bulunmaktadır. Eğitmenler eşliğinde golf oynamayı öğrenebilirsiniz.

Punta Cana Gezi Rehberi

Punta Cana Şehrinde Görülmesi Gereken Yerler

Punta Cana, Dominik Cumhuriyeti'nin doğusunda, La Altagracia eyaletinde bulunan çok popüler bir turistik kenttir. Şehrin bulunduğu bölgede yer alan Coconut Coast ve kentin kendisi de Dominik Cumhuriyeti’nin en çok ziyaret edilen yerleridir. Punta Cana’ya seyahet etmeye karar verdiyseniz, ne yapmanız, neyi denemeniz ve nereleri görmeniz gerektiği konularına mutlaka göz atmalısınız.

Punta Cana, ziyaretçilerine pek çok seçenek sunmaktadır. Yunuslarla yüzmeyi hayal ettiyseniz, bu hayali en kolay şekilde gerçekleştirmeniz mümkün. Carretera De Veron Bavaro La Altagracia’da yer alan Dolphin Discovery Punta Cana Aquapark giderek yunuslarla birlikte yüzebilirsiniz. Aquapark bünyesinde düzenlenen gösterileri izleyebilir ve farklı aktivitelere de katılabilirsiniz.

Plajlar söz konusu olduğunda, aralarından seçim yapmanız gereken çok fazla seçenek bulunmaktadır. Özellikle yabancı turistler, Makao ve Bavaro plajlarını cennete benzeterek diğer gezginlere de tavsiye etmektedir. Makao, temiz beyaz kumu ve sakin deniziyle sörfçüler için vazgeçilmez bir tercihtir. Bavaro ise, otel, restoran ve barlara ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca, Bavaro plajında su altı dalışı gerçekleştirerek mercan resiflerinin en güzel fotoğraflarını çekebilirsiniz. Su altı dalışını şehirdeki birçok plajda gerçekleştirmeniz mümküdür. Özellikle Hispaniola Aquatic Adventures’ı tavsiye ederiz.

Tropikal meyveler, pirinç, fasulye ve deniz ürünlerinden oluşan Dominik Cumhuriyeti’nin mutfak kültürü tipik Karayipler yemeklerinden meydana gelmektedir. Akşam yemeği için nereye gidebilirim? Karayip mutfağında uzmanlaşmış pek çok restorandan biri olan Marine Cap Cana'daki La Yola restoranı yerel halk ve turistler tarafından sıklıkla tavsiye edilmektedir. Ayrıca Bavaro plajındaki ​​Jellyfish Beach Restaurant’ta oldukça popülerdir. Los Corales Playa Turquesa'daki Citrus restoranı da gidilmesi gereken yerler arasındadır. Bohemia birasının ve Punta Cana romunu denemelisiniz.

Şehri hangi aylarda ziyaret etmeliyim? Bu durum tercihlerinize bağlı olarak farklılık göstermektedir. Şehrin yıllık ortalama sıcaklığı 26 derecedir. Aralık ve Şubat ayları arasında sıcaklık biraz düşüktür (20 °C ) ve gezmek için en ideal zamandır. Bu dönemde hafif yağmur yağışı da gerçekleşmektedir. Temmuz ve Eylül arası olan dönem ise şehrin en sıcak (35 °C ) olduğu zaman dilimidir.

Punta Cana Uluslararası Havaalanı, Karayipler'deki en işlek ve en iyi bağlantılı havaalanlarından biridir. Havalimanından ülkenin hemen hemen her yerine bağlantılı otobüslerle ulaşmanız mümkündür.

✔️ Aland'dan Dominik Cumhuriyeti'ne uçuşları için eSky.com.tr’de özel fırsatlar mevcut mu?

eSky.com.tr web sitemizde düzenli olarak fırsatları ve seyahat tekliflerini düşük fiyatlarda güncellemekteyiz. Bizi takip edin ve ilham alın!

✔️

eSky.com.tr'de uçak bileti rezervasyonu yaparken ihtiyaçlarınıza göre farklı sigorta türleri de satın alabilirsiniz. Bu sayede seyahatiniz daha güvenli ve rahat olacaktır.

✔️ Aland'dan Dominik Cumhuriyeti'ne destinasyonuna uçuş yaparken, konaklama rezervasyonu da yapabilirmiyim?

eSky.com.tr sitemizde Otel arama motoru sunmaktayız. Bunun sayesinde seyahat etmeden önce, konaklama yerinizi rezerve edebilirsiniz. Konaklama, biletten bağımsız olarak veya Uçuş + Otel paketinin bir parçası olarak da rezerve edebilirsiniz.

✔️ Hangi havayolları Aland'dan Dominik Cumhuriyeti'ne uçuşları sunmakta?

eSky.com.tr sitemizde Aland'dan Dominik Cumhuriyeti'ne uçuş teklifleri için sadece düşük maliyetli havayollarını değil, aynı zamanda yüksek standartta uzmanlaşmış olan havayollarını da sunmaktayız.