Menüsü

Aland'dan Malta'ya uçak bileti ara

Malta

 • Luqa
 • Genel bilgi

  Resmi dil: Maltaca, İngilizce
  Zaman dilimi: UTC+2 (yaz), UTC+1 (kış)
  Para birimi: Euro (EUR)

 • Kiliseler

  'Luqa'da mutlaka görmeniz gereken yer nedir?' sorusunun cevabı belki de Papaz kilisesi olmalıdır. 1670 yılında inşaa edilmiş bir mimari şaheser. Savaş esnasında bombalanması nedeniyle 1944 ve 1962 yılları arasında yeniden inşaa edilmiştir.

 • Etkinlikler

  Malta Classic arabalar etkinliği mutlaka görülmesi gereken şeylerden biri. Bu etkinlikte eski model arabaları hatırlamanız açısından veya eski modern arabalar ile tanışmanız açısından oldukça güzel bir etkinlik.

 • Yemekler

  Şehire özel tavsiye edebileceğimiz yemekler pastizzi ve Maltaca Sosisleri. 

Luqa Gezi Rehberi

Önceleri sakin bir köy olan Luqa zaman geçtikçe gelişti ve şehir haline geldi. 20'li yılların ortalarında havacılık sektöründe yaşanan gelişmeler neticesinde Malta Adası önemli bir nokta halini almıştır.  II. Dünya Savaşı sırasında defalarca bombalan ve tamamen tahrip olmasına rağmen halen eski savaş izleri bulunmaktadır.
Şehrin iki futbol takımı olan Union Band ve Saint Andrew ve bölgedeki eski köyler kalkın birbirileriyle kurdukları ilişkilerde önemli rol oynamaktadır. Özellikle Saint Andrew'in Temmuz ayında kutladığı bayramı görülmeye değer. Bunun yanı sıra bölgeyi arabayla dolaşıp buraları keşvetmek oldukça keyifli. Örneğin 15 dakika mesafede olan  Başkent Valletta'yı ziyaret edebilirsiniz.

✔️ Aland'dan Malta'ya uçuşları için eSky.com.tr’de özel fırsatlar mevcut mu?

eSky.com.tr web sitemizde düzenli olarak fırsatları ve seyahat tekliflerini düşük fiyatlarda güncellemekteyiz. Bizi takip edin ve ilham alın!

✔️

eSky.com.tr'de uçak bileti rezervasyonu yaparken ihtiyaçlarınıza göre farklı sigorta türleri de satın alabilirsiniz. Bu sayede seyahatiniz daha güvenli ve rahat olacaktır.

✔️ Aland'dan Malta'ya destinasyonuna uçuş yaparken, konaklama rezervasyonu da yapabilirmiyim?

eSky.com.tr sitemizde Otel arama motoru sunmaktayız. Bunun sayesinde seyahat etmeden önce, konaklama yerinizi rezerve edebilirsiniz. Konaklama, biletten bağımsız olarak veya Uçuş + Otel paketinin bir parçası olarak da rezerve edebilirsiniz.

✔️ Hangi havayolları Aland'dan Malta'ya uçuşları sunmakta?

eSky.com.tr sitemizde Aland'dan Malta'ya uçuş teklifleri için sadece düşük maliyetli havayollarını değil, aynı zamanda yüksek standartta uzmanlaşmış olan havayollarını da sunmaktayız.