Menüsü

Aland'dan Amerika Birleşik Devletleri'ne uçak bileti ara

Amerika Birleşik Devletleri

 • New York
 • San Francisco
 • Chicago
 • Washington
 • Atlanta
 • Boston
 • Miami
 • Genel bilgi

  Resmi dil: İngilizce
  Zaman dilimi: UTC-4 (yaz), UTC-5 (kış)
  Para birimi: ABD doları (USD)

 • Kaçırmamanız gerekenler
  1. Astoria Havuzu'nda yüzme,
  2. Brooklyn Bridge'de yürüyüş,
  3. Coney adasında bir gün geçirme.
 • Multi kültürel deneyim

  New York elektrikle en güzel aydınlatılan şehirlerin başında gelmektedir.Özellikle gece sokaklarda dolaşmak ayrı bir zevk. Şehirde dolaşırken KoreaTown'a  yolunuz düşerse burada bir çorba molası verebilirsiniz. 

 • Hiç uyumayan şehir

  Burada gece hayatı sanata dönüşmüş durumda. Neredeyse hergün yeni bir gece kulübünün açıldığı bu şehirde sıkılmak biraz zor.

New York Gezi Rehberi

New York'u anlatmak için binlerce sayfaya ihtiyacımız olacağı gibi, şehri tanımak için de birkaç aya ihtiyacımız olacak. Times Meydanı, Empire State Binası, Brooklyn Köprüsü, Özgürlük Heykeli, Grand Merkez İstasyonu, Merkez Parkı v.s gibi yerler yıl boyu yoğun ziyaret gören yerlerin başında gelmektedir. Ziyaret etmenizi tavsiye edebileceğimiz bir diğer yerleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 1. Met Müzesi
  5000 bin yıllık tarihi bir geçmişe sahip olan bu müzeye hayran olacaksınız. Burada yer alan milyonlarca eseri görmek için en azından bir güne ihtiyacınız olacak. Buraya giriş ücreti 25 dolar. Müzeyi ziyareti için tavsiye edilen günler Cuma ve Cumartesi günleri. Müze saat 21'e kadar açık olmakta. Eğer müze ziyaretiniz yaz aylarına denk gelirse Roof Garden Cafe and Martini Bar'a bir uğrayın. 
 2. Staten Island
   Staten Island'a gitmek için feribot kiralayın. Buranın manazaraları hoşunuza gidecektir.
 3. Yüksek Hat
  Meatpacking semtindeki West 34 caddesine yolunuz düşerse bura güzel bir parka dönüştürülen eski demiryolunu görebilirsiniz.
 4. Guggenheim Müzesi
  Solomon Guggenheim'ın modern sanat yapıtlarından oluşan koleksiyonunun sergilendiği bu müzeyi ziyaret ederseniz buraya hayran kalacaksınız. 

✔️ Aland'dan Amerika Birleşik Devletleri'ne uçuşları için eSky.com.tr’de özel fırsatlar mevcut mu?

eSky.com.tr web sitemizde düzenli olarak fırsatları ve seyahat tekliflerini düşük fiyatlarda güncellemekteyiz. Bizi takip edin ve ilham alın!

✔️

eSky.com.tr'de uçak bileti rezervasyonu yaparken ihtiyaçlarınıza göre farklı sigorta türleri de satın alabilirsiniz. Bu sayede seyahatiniz daha güvenli ve rahat olacaktır.

✔️ Aland'dan Amerika Birleşik Devletleri'ne destinasyonuna uçuş yaparken, konaklama rezervasyonu da yapabilirmiyim?

eSky.com.tr sitemizde Otel arama motoru sunmaktayız. Bunun sayesinde seyahat etmeden önce, konaklama yerinizi rezerve edebilirsiniz. Konaklama, biletten bağımsız olarak veya Uçuş + Otel paketinin bir parçası olarak da rezerve edebilirsiniz.

✔️ Hangi havayolları Aland'dan Amerika Birleşik Devletleri'ne uçuşları sunmakta?

eSky.com.tr sitemizde Aland'dan Amerika Birleşik Devletleri'ne uçuş teklifleri için sadece düşük maliyetli havayollarını değil, aynı zamanda yüksek standartta uzmanlaşmış olan havayollarını da sunmaktayız.