Menüsü

Aland'dan Venezuella'ya uçak bileti ara

Venezuella

 • Caracas
 • Valencia
 • Barcelona
 • Genel bilgi

  Resmi dil: İspanyolca
  Zaman dilimi: UTC -4
  Para birimi: Venezuela bolivarı (VEF)

 • National Pantheon

  Bu bina eski bir kilise olup, tarihte ki en önemli Venezuela’lı kişilerin defnedildiği önemli bir yapıdır. Venezuela’da yer alan en güzel tarihi binadır. Gün içinde bir kaç defa gerçekleştirilen nöbetçi değişim seremonisini de burada izleyebilirsiniz.

 • Gapones Sanat Merkezi

  Merkez genellikle görsel, müzikal, gösteri, edebiyat ve film içeren çağdaş sanat sergilerine ev sahipliği yapmaktadır. Tüm turistlerin ilgi odağı olan bu sanat merkezi mutlaka ziyaret edilmelidir.

 • Natal House of the Liberator Simon Bolivar (Kurtarıcı Simon Bolivar’ın Evi)

  Simón Bolívar, Bolivya, Kolombiya, Ekvador, Panama, Peru ve Venezuela gibi ülkelerin bağımsızlığına neden olan Bolivarcı Devrimlerin ana lideri idi. Ünlü devrimci, 24 Temmuz 1783 tarihinde Av. Universidad ve Norte 1 cadde keşiminde yer alan bir evde dünyaya geldi. Bu günümüzde müze olarak kullanılmaktadır. İçerisinde Simon Bolivar’a ait posterler, silahlar, eşyalar ve birçok ilgi çekici bilgi bulunmaktadır.

Caracas Gezi Rehberi

Santiago de León de Caracas, 400 yılı aşkın süredir Venezuela'nın başkenti ve en büyük şehridir. Ávila dağı ile Karayip kıyısı arasında bir vadide kurulmuş olan şehrin çok güzel manzarası vardır. Mount Avila, en önemli turistik mekanlardan biri olup dağın zirvesine çıkmak için kullanılan Cable Car Waraira Repano yoğun ilgi görmektedir. Bu araç ile dağın zirvesine doğru olan 3,5 km tırmanış yaklaşık 20 dakika sürüyor ve ziyaretçilerin tüm şehri hayranlıkla izlemesine olanak sağlıyor. Unutmamalısınız ki 800 m yükseklikten 1100 m yüksekliğe çıkacaksanız ve bu durumda hava sıcaklığı düşecektir. Bu dağ turuna mutlaka katılmalısınız.

El-Ávila Ulusal Parkı (güzel bir yer ve kentteki en büyük park olan eğlence ve spor alanı) ve Parque del Este (dağların güzel manzarası, hayvanat bahçesi ve beş göl burada yer almaktadır) güzel ve sakin zaman geçirebileceğiniz önemli noktalardır.

Şehrin merkezi olan Plaza Bolívar'ı ziyaret ettiğinizden emin olun. Venezuela tarihinde birçok önemli olaya ev sahipliği yapan bu yer, Caracas Katedrali, Kutsal Müze ve Belediye Sarayı gibi ülkenin en önemli siyasi ve kültürel yapıtlarını bünyesinde bulundurmaktadır. National Capitol, 1870 yılında inşa edilmiş olan heybetli bir yapıdır. Klasik mimarisi eşsiz bir güzelliğe sahiptir. Capitol'un yakınında bulunan Caracas Botanik Bahçesi'de sizleri beklemektedir.

✔️ Aland'dan Venezuella'ya uçuşları için eSky.com.tr’de özel fırsatlar mevcut mu?

eSky.com.tr web sitemizde düzenli olarak fırsatları ve seyahat tekliflerini düşük fiyatlarda güncellemekteyiz. Bizi takip edin ve ilham alın!

✔️

eSky.com.tr'de uçak bileti rezervasyonu yaparken ihtiyaçlarınıza göre farklı sigorta türleri de satın alabilirsiniz. Bu sayede seyahatiniz daha güvenli ve rahat olacaktır.

✔️ Aland'dan Venezuella'ya destinasyonuna uçuş yaparken, konaklama rezervasyonu da yapabilirmiyim?

eSky.com.tr sitemizde Otel arama motoru sunmaktayız. Bunun sayesinde seyahat etmeden önce, konaklama yerinizi rezerve edebilirsiniz. Konaklama, biletten bağımsız olarak veya Uçuş + Otel paketinin bir parçası olarak da rezerve edebilirsiniz.

✔️ Hangi havayolları Aland'dan Venezuella'ya uçuşları sunmakta?

eSky.com.tr sitemizde Aland'dan Venezuella'ya uçuş teklifleri için sadece düşük maliyetli havayollarını değil, aynı zamanda yüksek standartta uzmanlaşmış olan havayollarını da sunmaktayız.