Menüsü

Air Comet

En uygun Air Comet uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Air Comet havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Air Comet ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Air Comet havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Air Comet havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Air Comet uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Air Comet

Air Comet

Eskiden Air Plus Comet olarak faaliyete başlamış olan Air Comet İspanya'nın  Madrid şehri merkezli bir havayolu şirketir. Orta ve Güney Amerika dışında Avrupa'ya olmak üzere uçak seferleri düzenlemiştir.

Bagaj

Havayolu şirketi hizmet verdiği dönemde  yolcularının bagaj sınırlamasını  farklı rezervasyon sınıflarına bağlı olarak belirlemiştir.  Economy  sınıfı yolculularına belirlenen kayıtlı bagaj sınırlaması 23 kg iken, Executive sınıflarınada ise bu rakam 32 kg olarak belirtilmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Air Comet müşterilerine Economy ve Executive sınıflarından oluşan  iki ayrı  rezervasyon sınıfları ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Havayolu şirketi müşterilerine hizmet verdiği dönemde online check-in hizmeti sunmamıştır.

Madrid Barajas Uluslararası Havalimanı

Adolfo Suárez, Madrid Barajas Uluslararası Havalimanı İspanya'nın başkenti Madrid'in ana havalimanıdır. 1928'de açılmıştır. Başkent Madrid'e 13 km mesafede yer almaktadır.   Avrupa'nın en önemli havacılık merkezlerinden olmuştur. 2016 yılında havalimanını 50  milyonun üzerinde  yolcuyu ağırlamıştır. Havalimanı Avrupa'nın dördüncü, dünyanın ise onuncu en kalabalık havalimanıdır. Havalimanında restoranlar, alışveriş merkezleri, kafeler ve eczane gibi yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri yerler bulunmaktadır. Ulaşım metro, tren, otobüs ve taksiler vasıtası ile sağlanmaktadır.

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine yolculukları boyunca farklı rezervasyon sınıflarına göre belirlenmiş bir yemek hizmeti sunmuştur.