Menüsü

Blu-Express

En uygun Blu-Express uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Blu-Express havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Blu-Express ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Blu-Express havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Blu-Express havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Blu-Express uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Blu-Express

Blu-Express

Blu-Express 2005 yılında Blue Panaroma hava yolu firması tarafından ucuz uçak seferleri sağlamak amacıyla Roma- İtalya da kurulmuştur. Blu-Express en iyi fiyat- servis dengesi sağlayan uçuş seçenekleri sunmaktadır. Firma İtalya, Arnavutluk, Küba, Jamaika, Dominik Cumhuriyeti ve Meksika ya düzenli olarak seferler düzenlemektedir.

Bagaj

Tüm yolcular için 1 parça maksimum 10 kg ağırlığında 55x40x20 cm ebatlarından büyük olmamak şartı ile ücretsiz el bagajı hakkı sunmaktadır.

*Ekstra bagaj satın alma imkanı sunmaktadır.

 “Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

Blu-Express uçuşlarında sınıflandırma bulunmamaktadır.

Online check-in

Online check-in hizmeti sunulmaktadır. Uçuş tarihinin 10 gün öncesinden uçuş saatinin 3 saat öncesine kadar online check-in aktif olarak hizmet vermektedir. Hali hazırda koltuk satın almış kişiler bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanmaktadır. Ücretsiz olarak rastgele yapılacak olan check-in işlemleri uçuş saatinden 24 saat öncesinden itibaren aktif olarak hizmet vermektedir.

Filo

2016 yılı itibariyle 3 adet Boeing 737/300 ve 3 adet Boeing 737/400 modelleriyle toplamda 6 uçakla yolcularına hizmet vermektedir.

Fiumicino – Leonardo da Vinci Uluslararası Havalimanı

Hava yolunun ana merkezi Fiumicino – Leonardo da Vinci International havalimanında Roma, İtalya da bulunmaktadır. İtalya’nın ilk havalimanı olup 15 Ocak 1961 yılında resmi olarak açılmıştır. Havaalanı Roma şehrinin 26 km güneybatısında olup, tren, otobüs, minibüs veya taksi gibi çeşitli ulaşım araçlarıyla kolayca ulaşılmaktadır.

Havalimanı içersin de ücretsiz Wi-fi(internet erişimi), restoranlar, alış veriş mağazaları, postane, ATM (Bankamatikler), kafeler, lounge salonları, dini ibadethaneler, doktor(İhtiyaç halinde) ve eczane, sigara içme salonları, duty-free, döviz bürosu, otopark ve oteller bulunmaktadır.

Yemek

Blu-Express havayolları İtalya iç hat, tüm Avrupa uçuşları, Türkiye ve Rusya olmak üzere belirtilen tüm uçuşlarda, ücretli olarak atıştırmalık yiyecekler, soğuk ve sıcak içecek servisi sunmaktadır.