Menüsü

Albanian Airlines

En uygun Albanian Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Albanian Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Albanian Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Albanian Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Albanian Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Albanian Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Albanian Airlines

Albanian Airlines

Albanian Airlines Arnavutluk'un başkenti Tiran merkezli bir havayolu şirketidir. Albanian Airlines 1991 yılında kurulmuştur. Şirket sadece 20 yıl hizmette kalmıştır ve 2011 yılında faaliyetlerini durdurmuştur. Albanian Airlines faaliyette olduğu dönemde yurtiçi seferlerinin yanı sıra İtalya ve Türkiye'ye uçak seferleri düzenlemiştir. 

Bagaj

Havayolu şirketi hizmet verdiği sürede kayıtlı bagaj sınırlaması olarak 32 kg ağırlık belirlenmişken, kabin bagajı olarak ise 10 kg olarak belirlenmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Albanian Airlines  yolcularına çok farkı rezervasyon seçeneklerden oluşan bir hizmet sunmamıştır.

Online check-in

Havayolu şirketi müşterilerine online check-in hizmeti sunmamıştır. Yolcular check-in işlemlerini havalimanından yapmışlardır.

Filo

Albanian Airlines  faaliyette olduğu dönemde müşterilerini toplamda 4 adet olmakla birlikte BAe 146-100, BAe 146-200 ve BAe 146-300 modellerinden oluşan uçakları ile hizmet vermiştir.

Tiran Uluslararası Havalimanı

Tiran Uluslararası Havalimanı  Arnavutluk'un tek uluslararası havalimanıdır. Havalimanı çoğunlukla Rinas Uluslararası Havalimanı olarak bilinir. Arnavutluk'un Rinas köyünde bulunmaktadır. Başkent Tiran'ın 11 km. kuzeybatısında yer almaktadır. Havalimanı tek bir terminalden oluşmaktadır.  Havalimanı yıllık 2 milyonun üzerinde yolcuyu ağırlamaktadır. Havalimanına ulaşım otobüsler ve taksiler vasıtası ile sağlanmaktadır.

Yemek

Havayolu şirketi hizmet verdiği dönemde yolcularına kısıtlı bir yemek hizmeti sunmuştur.