Menüsü

Aerosvit Airlines

En uygun Aerosvit Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Aerosvit Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Aerosvit Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Aerosvit Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Aerosvit Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Aerosvit Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Aerosvit Airlines

Aerosvit Airlines

Aerosvit Airlines 1994 yılında kurulmuş olan bir Ukrayna özel havayolu şirketidir. Şirket Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika ülkelerine olmak üzere 70'in üzerinde noktaya uçak seferleri düzenlemiştir. Mali sıkıntılardan dolayı Aralık 2012'de iflas prosedürü başlatılan havayolu şirketi Ocak 2013'te faaliyetlerini durdurmuştur. 

Bagaj

Havayolu şirketinin müşterilerine belirlediği bagaj sınırlaması rezervasyon sınıflarına ve destinasyona bağlı olarak değişmiştir. Kabin bagajı Ekonomi sınıfı yolcularında 8 kg, Business sınıflarından ise 16 kg olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra farklı destinasyonlarda kabin bagajı 6 ve 15 kg olaarakta sınırlandırılmıştır. Kayıtlı bagaj limiti de 20 ile 40 kg arasında değişmektedir. 

Rezervasyon sınıfları

Aerosvit Airlines müşterilerine Economy  ve Business sınıflarından oluşan farkı seçenekler ile hizmet sunmaktadır.

Online check-in

Havayolu şirketi müşterilerine online check-in hizmetinden yararlanma olanağı sunmuştur. Online check-in işlemleri uçağın kalkışından 24 saat öncesi ile 2 saat kala olan zaman dilimi içinde yapılmıştır.

Filo

Aerosvit Airlines faaliyette olduğu dönemde oldukça zengin bir uçak filosuna sahip bir şekilde hizmet sunmuştur. Şirketin uçak filosunda yer alan uçaklar Airbus A320-200, Antonov An-148, Antonov An-24RV, Antonov An-24B, ATR 72-200, Embraer 190, Boeing 737-200, Boeing 737-300,Boeing 737-400,Boeing 737-500, Boeing 737-700, Boeing 737-800, Boeing 767-300ER ve Tupolev Tu-134 olarak belirtilmektedir.

Boryspil Uluslararası Havaalanı

Boryspil Havaalanı Ukrayna'nın başkenti Kiev'in 29 km (18 mil) doğusunda bununan Boryspil'de yer alan bir uluslararası havalimanıdır. Ülkenin en büyük havalimanı olup, ülkenin hava trafiğinin % 65'ine hizmet etmektedir. Havalimanı 4 Terminalden oluşmaktadır. Bu terminaller B,D,E ve F olarak nitelendirilmiştir. 2016 yılında havalimanı 8,5 milyondan fazla yolcuya hizmet vermiştir. Havalimanı yolcuların temel ihtiyaçlarını karşılayak bir şekilde hizmet vermektedir. Havalimanında hoterller, restoranlar, alışveriş noktaları, kafeler, ATM'ler yer almaktadır. Ayrıca yolcuların hizmetine ücretsiz WİFİ hizmeti sunulmaktadır. Ulaşım genel olarak karayolu vasıtaları ile sağlanmaktadır. 

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine kısıtlı bir yemek menüsünde oluşan bir yemek hizmeti sunmuştur.