Menüsü

Deutsche Bahn

Advertisement

En uygun Deutsche Bahn uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

✔️ Deutsche Bahn havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Deutsche Bahn ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Deutsche Bahn havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Deutsche Bahn havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Deutsche Bahn uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Deutsche Bahn

Deutsche Bahn

ASTA Linhas Aéreas Brezilya'nın Mato Grosso eyaletinin başkenti Cuiabá merkezli bir havayolu şirketidir. 2009 yılında kurulan havayolu şirketi yutriçine olmak üzere düzenli charter seferleri  düzenlemektedir. Şirket 7 ayrı noktaya uçak seferleri düzenlemektedir.

Bagaj

Havayolu şirketinin bagaj limitleri tüm  rezervasyon sınıfları için kayıtlı bagajlarda 15 kg olarak belirlenmiştir.

Rezervasyon sınıfları

ASTA Linhas Aéreas yolcularına Economy ve Flex sınıflarından oluşan iki ayrı rezervasyon seçeneği ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Şirket şu aşamada yolcularına olan online check-in hizmeti sunmamaktadır.

Filo

Havayolu şirketi müşterilerine  3 adet Cessna Caravan 208B uçaklarından oluşan uçak filosu ile havayolu ulaşımı hizmeti sunmaktadır.

Marechal Rondon Uluslararası Havalimanı

Marechal Rondon Brezilya'nın Cuiabá şehrinde hizmet veren bir havalimanıdır. Havalimanı Cuiabá şehir merkezine 10 km mesafede yer almaktadır. 2015 yılı verilerine bakıldığında havalimanı 3,308,289 yolcuya hizmet vermiştir. Havalimanının bir terminali bulunmaktadır. Yolcu trafiği bakımından havalimanı yoğun değildir. Havaliamanına ulaşım ağırlıklı olarak karayolu vasıtaları ile sağlanmaktadır.

Yemek

Havayolu şirketi yolcularına kısıtlı bir yemek seçeneğinden oluşan bir hizmet sunmaktadır.