Menüsü

Angara Airlines

En uygun Angara Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Angara Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Angara Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Angara Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Angara Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Angara Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Angara Airlines

Angara Airlines

Angara Havayolları, 2000 yılında Rusya’nın Irkutsk şehrinde kurulmuştur. Havayolu şirketi ağırlıklı olarak Sibirya bölgesinde ve Rusya’nın bazı bölgelerinde ki 19 farklı noktaya sürekli olarak uçuşlar düzenlemektedir. Şirketin merkezi Irkutsk ve Novosibirsk havalimanlarında bulunmaktadır. Şirket 2016 yılında 450 bin yolcuya hizmet vermiştir.

Bagaj

Tüm uçuşlarda ve sınıflar için,

El Bagajı: 1 parça, maksimum 8 kg ve 61 x 43 x 25 cm boyutlarında ki bagajlar kabine kabul edilmektedir.

Check-in Bagajı: 1 parça ve maksimum 20 ağırlığında ki bagajlar check-in bagajı olarak kabul edilmektedir.

Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

Tüm uçuşlarda Business Class ve Ekonomi Class olmak üzere 2 çeşit rezervasyon sınıfı bulunmaktadır.

Online check-in

Online check-in hizmeti, uçuştan 24 saat öncesinden 2 öncesine kadar aktif olarak hizmet vermektedir.

Filo

2016 yılı itibariyle AN-148s, AN-24s, AN-26-100s, AN-2s model uçaklar ve Mi-8 helikopter ile toplamda 32 uçaklık filosu hizmet vermektedir.

Uluslararası Havaalanı Irkutsk

Irkutsk Havaalanı, 1925 yılında Rusya’nın Irkutsk şehrinde kurulmuştur. Havalimanı Baykal Gölünden 60 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanında hizmet veren 17 farklı havayolu şirketi ile Asya ve Avrupa bölgelerinde ki 55 farklı noktaya sürekli olarak uçuşlar düzenlemektedir. Havalimanında araba kiralama, kafeterya, restoranlar, döviz bürosu, eczane, ibadethane, hediyelik eşya dükkânları, duty-free ve alış veriş mağazaları hizmet vermektedir.

Yemek

Tüm uçuş sınıflarında ve uçuşlarda, yiyecek olarak atıştırmalık ve sandviç içecek olarak ise kahve çeşitli meşrubatlar servis edilmektedir.