Menüsü

Maya Island Air

En uygun Maya Island Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Maya Island Air havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Maya Island Air ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Maya Island Air havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Maya Island Air havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Maya Island Air uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Maya Island Air

Maya Island Air

Moldovian Airlines Moldova Cumhuriyetinin başkenti ve en büyük şehri  Kişinev merkezli bir havayolu şirketidir.  1994 yılında kurulan şirket Moldova’nın ilk özel havayolu şirketidir. 2014 yılında havayolu şirketi faaliyetlerini durdurmuştur.Havayolu şirketi faaliyette olduğu dönem içerisinde ulusal ve uluslararası destinasyonlara yolcu taşımıştır.

Bagaj

Moldovian Airlines havayolu şirketi faaliyette olduğu dönemde yolcuları için kabin bagajı için 5 kg, kayıtlı bagaj ise 20 kg olmak üzere bagaj sınırlaması  belirlemiştir.

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi hizmet verdiği süre boyunca yolcularına tek rezervasyon sınıfı ile hizmet sunmuştur. 

Online check-in

Havayolu şirketi faaliyette olduğu dönemde   yolcularına online check-in hizmeti sunmamıştır. Check-in işlemleri havalimanından gerçekleşmiştir.

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu Fokker 100 den oluşmuştur.

Kişinev Uluslararası Havaalanı

Kişinev Uluslararası Havalimanı Moldova'nın başkenti Kişinev'de bulunan uluslararası havalimanıdır. Kişinev'in 13 km. Güneydoğusunda yer almaktadır. 
Havalimanı 1995 yılında ödüle layık görülmüştür. 2000 yılında bir Türk şirketi olan Akfen Holding tarafından yenilenmiştir. 2015 yılının verilerine göre havaalanını kullanan  yolcu sayısı 2,219,162 olarak kayıtlara geçmiştir. Havalimanı ile şehir arası ulaşım ağırlıklı olarak otobüsler vasıtası ile sağlanmaktadır. Havaalanında araç kiralama noktaları, VİP localar, Konferans salonu, tıbbi yardım servisleri, restoranlar, alışveriş merkezli ve araç park alanı bulunmaktadır. 

Yemek

Moldovian Airlines havayolu şirketi müşterilerine kısıtlı bir yemek içeriği ile hizmet vermiştir.