Menüsü

Colt Aviation

En uygun Colt Aviation uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Colt Aviation havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Colt Aviation ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Colt Aviation havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Colt Aviation havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Colt Aviation uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Colt Aviation

Colt Aviation

Colt Aviation 1997 yılında kurulmuş olan Brezilya ülkesinde faaliyet gösteren bir havayolu şirketidir. Faaliyetlerine 2006 yılında başlamıştır. Merkezi  Brezilya'nın 26 eyaletinden birisinin başkenti São Paulo'da yer almaktadır.

Bagaj

Havayolu şirketi müşterilerine bagaj sınırlaması hakkında gereken bilgiyi rezervasyon sırasında ve müşterilerinin talebi üzerine vermektedir.

Rezervasyon sınıfları

Colt Aviation  şirketi yolcularına rezervasyon sınıfı bakımında çok seçenek sunmamaktadır.

Online check-in

Havayolu şirketinin yolcularına online check-in hizmeti sunmamaktadır.

Filo

Colt Aviation  şirketi yolcularına Boeing 737-400 ve Boeing 757-200 modellerinden oluşan uçak filosu ile hizmet vermektedir.

São Paulo-Guarulhos Uluslararası Havalimanı

Uuluslararası  havalimanı Brezilya'nın São Paulo şehrine hizmet vermektedir. Şehrin Guarulhos bölgesinde yer alan havalimanına, eski valilerden André Franco Montoro'nun (1916-1999) adı verilmiştir. 2015 yılında havalimanı 19,279,644 yolcu tarafından kullanılmıştır. Bu rakamlar doğrultusunda havalimanın orta derecede yoğunlukta olduğu gözlenmektedir.  Havalimanı 2014 dünya kupasına hazırlık kapsamında yenilenmiştir. Havalimanına ulaşım otobüsler ile sağlanmaktadır.

Yemek

Colt Aviation şirketi müşterilerine yolculukları boyunca oldukça kısıtlı bir yemek hizmeti sunmaktadır.