Menüsü

Passaredo Linhas Aéreas

En uygun Passaredo Linhas Aéreas uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Passaredo Linhas Aéreas havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Passaredo Linhas Aéreas ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Passaredo Linhas Aéreas havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Passaredo Linhas Aéreas havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Passaredo Linhas Aéreas uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Passaredo Linhas Aéreas

Passaredo Linhas Aéreas

Passaredo Linhas Aéreas Brezilya'da bölgesel hizmetleri yürütmekte olan bir havayolu şirketidir. Passaredo Linhas Aéreas 1995 yılında kurulmuştur. Şirketin merkezi Ribeirão Preto'dur. Brezilya'nın beşinci büyük havayolu şirketidir.  

Bagaj

Havayolu şirketi müşterilerine kabin bagajı sınırlamasını 10  kg ağırlığını geçmeyecek şekilde  belirlemiştir. Kayıtlı bagaj için ise 1 adet ve 23 kg olarak belirlenmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

Passaredo Linhas Aéreas  şirketi yolcularına PROMO, BÁSICA, CLÁSSICA ve TOP rezervasyon sınıflarından  oluşan seçenekler sunmaktadır.

Online check-in

Havayolu şirketinin yolcularına online check-in hizmeti sunmamaktadır. Check-in  işlemleri havalimanında yapılmaktadır.

Filo

Passaredo Linhas Aéreas  müşterilerine ATR 72-500 ATR ve 72-600 uçaklarından oluşmakta olan bir filoya sahiptir.

Leite Lopes Havaalanı

Ribeirão Preto şehrinde hizmet vermekte olan bir havayolu şirketidir. Havalimanı 2 Nisan 1939 yılından bu yana hizmet vermektedir.Ribeirão Preto şehrine 10 km mesafede bulunmaktadır.  Bir adet ana terminali bulunmaktadır. Ulaşım ağırlıklı olarak karayolu vasıtaları ile sağlanmaktadır. 2016 yılında havalimanı 922,756 yolcuyu ağırlamıştır.

Yemek

Şirket uçuşlarında yolcularına  farklı rezervasyo sınıflarına göre belirlenmiş  bir yemek hizmeti ile faaliyet göstermektedir.

Ek hizmetler

Passaredo Linhas Aéreas şirketi yolcularına uçakta evcil hayvanlarını da götürmelerine olanak sağlamaktadır.