Menüsü

Air Chathams

En uygun Air Chathams uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Air Chathams havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Air Chathams ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Air Chathams havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Air Chathams havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Air Chathams uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Air Chathams

Air Chathams

2006 yılında kurulmuş olan Flex Aero şirketi Genel Havacılık sektöründe yer almakta olup ilk başta bölgesel kargo hizmetine yoğunlaşmıştır. 2013'ten bu yana ise business kargo hizmetine yönelmiştir. 

Bagaj

Havayolu şirketi müşterilerine belirlediği bagaj sınırlamasını rezervasyon sırasında belirtmektedir.

Rezervasyon sınıfları

Flex Aero şirketi yolcularına rezervasyon sınıfı olarak çok fazla seçenek sunmamaktadır.

Online check-in

Havayolu şirketinin yolcularına online check-in hizmeti sunmamaktadır.

Filo

Flex Aero şirketi  yolcularına Citation Mustang, Citation CJ2 ve Legacy 600 uçaklarından oluşan filosu ile hizmet sunmaktadır.

Jundiaí Havaalanı

Jundiaí, Brezilya'ya hizmet veren havaalanıdır. Şehir merkezine 7 km mesafede yer almaktadır. 1942'de açılmış olan havalimanı  genel havacılığa hizmet vermektedir. 2009 yılında havalimanı, Brezilya'daki uçak operasyonları açısından 10. sırada yer almıştır. 2015 yılında havalimanı 11,674 yolcu tarafından kullanılmış iken, 80 binin üzerinde uçak hareketi gerçekleşmiştir.

Yemek

Şirket uçuşlarında yolcularına  kısıtlı bir yemek menüsünden oluşan bir hizmet vermektedir.