Menüsü

AsiaCargo Express

En uygun AsiaCargo Express uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ AsiaCargo Express havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ AsiaCargo Express ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

AsiaCargo Express havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

AsiaCargo Express havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ AsiaCargo Express uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about AsiaCargo Express

AsiaCargo Express

Gambiya  Bird Afrika kıtasının batısında yer alan  Gambiya İslam Cumhuriyeti’de faaliyet göstermiş bir havayolu şirketidir. Havayolu şirketi Kanifing şehri merkezli olarak faaliyet göstermiştir. Şirket yurtiçine ve yurtdışına olmak üzere uçak seferleri düzenlemiştir. 2014 yılında havayolu şirketi faaliyetlerini durdurmuştur. 

Bagaj

Silver Airways şirketinin belirlediği bagaj limitleri kayıtlı bagaj olarak Ekonomy sınıfı yolcularına 30 kg ve Premium sınıfı yolcularına 40 kg olarak  belirlenmiştir. Kabin bagaji olarak ise Ekonomy sınıfı yolcularına 5 kg ve Premium sınıfı yolcularına 7 kg olarak  belirtilmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi müşterilerine Ekonomy ve Premium  sınıflarından oluşan iki farklı rezervasyon seçeneği ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Havayolu şirketi hizmet verdiği dönem içerisinde yolcularına online check-in hizmeti sunmamıştır.

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu 2 adet 144 yolcu kapasiteli Airbus A319-100 uçaklarından oluşmuştur.

Banjul Uluslararası Havalimanı

Banjul Uluslararası Havalimanı ya da Yundum Uluslararası Havalimanı olarak da bilinen havalimanı Gambiya'nın başkenti Banjul'da bulunan uluslararası bir havalimanıdır. Havalimanı 2014 yılında yaklaşık 1 milyon yolcu tarafından ziyaret edilmiştir. Bu verilere bakıldığında havalimanın yoğun olmadığı gözlenmektedir. Havalimanında hediyelik eşyaların, aperatifler ve içeceklerin küçük dükkanlar bulunmaktadır. Havalimanına ayrıca bar ve restoran da bulunmaktadır. Havalimana ulaşım karayolu vasıtaları ile sağlanmaktadır.

Yemek

Şirketin müşterilerine sunduğu yemek hizmeti farklı rezervasyon sınıflarına bağlı olarak değişmektedir.